Кутовий диван з високою спинкою 17

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2016

Місткий кутовий диван з високою спинкою на замовлення, виготовляється в Києві. Купити дивани з високими спинками виробництво Україна. Кольорове оформлення і габарити обумовлюються з кожним замовником в індивідуальному порядку. Кутове розміщення меблів підходить в основному для великогабаритних приміщень, але при дотриманні потрібних пропорцій цю модель можна вписати в будь-який інтер’єр офісного або житлового приміщення.

Характеристики кутового дивана з високою спинкою на замовлення

  • Збільшена «подвійна» спинка. Завдяки їй диван виглядає вишукано і презентабельно. Зовнішня частина спинки досить широка, внутрішня має бічні похилі подушки для комфортного розміщення гостей.
  • Зручні широкі підлокітники.
  • Висока спинка.
  • Дизайнерське оформлення підбирається індивідуально шляхом комбінації вподобаних замовнику квітів.
  • Матеріал оббивки -- якісна штучна шкіра або щільна тканина (на вибір).

Регульована жорсткість поверхні. Підбирається відповідно до передбачуваним терміном служби виробу і рівнем щоденного навантаження. Поверхня легко піддається чищенню, не прогинається і не мнеться, стійка до різного роду механічних пошкоджень.

Конфігурація виробу підбирається з урахуванням дизайну приміщення.

Фото високого дивана кутом

Кутовий диван з високою спинкою Кутовий диван з високою спинкою на замовлення Кутовий диван на замовлення Кутовий диван на замовлення Кутовий диван на замовлення Кутовий диван на замовлення Кутовий диван на замовлення

Відео по дивану зі спинкою збільшеною у висоту

Угловой диван с высокой спинкой на заказ