Ліжко американського типу 415

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2018

Високе ліжко американського типу на замовлення з підйомним механізмом для спальні в Києві. Купити ліжка з дерев’яним обрамленням узголів’я і величезним ящиком для білизни. Всі параметри спальних меблів обумовлюються індивідуально: дизайн, розміри, терміни виробництва.

Зміст:

 1. Характеристика ліжка американського типу на замовлення
 2. Фото високого ліжка за американським стандартом
 3. Відео по ліжках з високим подіумом для спальні в Києві

Характеристика ліжка американського типу на замовлення

 • спальне місце ліжка на фотографіях 180х200 см
 • оббивка тканина: узголів’я -- antares light beige, нижня частина подіум -- antares dark brown
 • обрамлення узголів’я і низ основа подіуму з дерева ясен
 • узголів’я складається з окремих маленьких частин скріплених між собою
 • особливість ліжка -- високе спальне місце за американським стандартом
 • великий ящик для білизни за місткістю можна зрівняти зі стандартною шафою
 • ортопедична ламелева сітка з підйомним механізмом на газліфтах під матрац
 • виробник високих великих ліжок американського типу на замовлення в Києві від МЕС Компані

Все більшої популярності набувають двоспальні ортопедичні ліжка зі збільшеним в висоту спальним місцем. Меблі для спальні виготовляються під замовлення.

Виготовимо за розміром і дизайном американські стильні ліжка з високим спальним місцем на замовлення.

Фото високого ліжка за американським стандартом

ліжко американського типу ліжко американського типу на замовлення ліжко з високим спальним місцем на замовлення ліжко з високим спальним місцем ліжко в американському стилі ліжко в американському стилі на замовлення спинка ліжка у вигляді квадратів ліжко з великим спальним місцем на замовлення ліжко американський стандарт ліжко американський стандарт на замовлення ліжко за американським стандартом ліжко за американським стандартом на замовлення узголів'я ліжка з обрамленням з деревавиготовлення ліжок на замовлення в Києві узголів'я ліжка з дерев'яним обрамленням на замовлення узголів'я ліжка з дерев'яною рамкою на замовлення спинка двоспального ліжка в тканині на замовлення виробник великих двоспальних ліжок на замовлення ліжко в інтер'єрі спальні на замовлення високе ліжко в інтер'єрі спальні на замовлення високе ліжко на замовлення ліжко з високим подіумом на замовленняліжко узголів'ям в нішу на замовлення ліжко американського типу з підйомним механізмом на замовлення ліжко американського типу з ящиком на замовлення ліжко американського типу з нішею на замовлення ліжко американський стандарт з підйомним механізмом на замовлення ортопедичне ліжко з високим спальним місцем на замовлення ліжко зі спинкою в нішу спальні на замовлення ліжка американського типу на замовлення діагональне стикування частин подіуму високі ліжка на замовлення виготовлення високих ліжок на замовленнядвоспальне ліжко американського типу на замовлення

Відео по ліжках з високим подіумом для спальні в Києві

Кровать американского типа на заказ