Ліжко Брістоль

Ціна: 26000 грн
26.02.2016

Купити двоспальне ліжко Брістоль з м’яким узголів’ям на замовлення. Виготовляємо ліжка по фото в Києві.

Зміст:

 1. Характеристики ліжка Брістоль на замовлення
 2.  
 3. Ціни за розмірами спального місця ліжка Брістоль
 4. Відео по ліжках Брістоль на замовлення

Характеристики ліжка Брістоль на замовлення

 • Матеріали: ящик -- ДСП ламіноване, металевий каркас сітки + букові ламелі (4,5 см між ламелями, люкс), дно -- ламіноване ДВП, оббивка -- шкірозамінник (тканина), пінополіуретан високої якості. Царги зі знімним чохлом з подвійною оббивкою.
 • Механізм: газові амортизатори
 • Ніжки: квадратні з дерева
 • Терміни: 2-10 днів
 • Доставка, занесення, збірка
 • Гарантія: 18 міс
 • Можливе внесення змін: колір тканини або шкірозамінника, колір ДСП, розміри.

Відзначимо, що ми формуємо дилерську мережу і для оптових покупців є відповідні умови і ціни.

Фото ліжок Брістоль на замовлення

Ліжко Брістоль виробник Ліжко Брістоль з підйомним механізмом Ліжко Брістоль з коробом виготовлення ліжок Брістоль на замовлення Ліжко Брістоль з підйомним механізмом ортопедичне ліжко Брістоль двоспальне ліжко Брістоль Ліжко Брістоль з коробом для білизни Ліжко Брістоль з м'яким узголів'ям Ліжко Брістоль з матрацом Ліжко Брістоль з ящиком для білизни Ліжко Брістоль в кожзамі Ліжко Брістоль з ящиком для білизни Ліжко Брістоль з великим узголів'ям Ліжко з ящиком для білизни Двоспальне ліжко Брістоль Ліжко Брістоль з м'якою спинкою на замовлення ортопедичне двоспальне ліжко Брістоль Двоспальне ліжко Брістоль на замовлення виробництво ліжок Брістоль на замовлення

ліжко Брістоль в інтер'єрі спальні на замовлення

Ліжко Брістоль

Двоспальне ліжко Брістоль відрізняється своєю витонченістю і вишуканістю. Недарма ж вона названа в честь одного з найбільших міст Англії. Вона поєднує в собі строгість в дизайні притаманну педантичним англійцям, а також всі сучасні інновації. Спинка ліжка має невеликий нахил назад, а також забезпечена підголовні валиками. Корпус розташовується на плоских квадратних ніжках. Ліжко оббита шкірзамінником кольору коричневий мармур, колір оббивки може бути змінений відповідно до вашого смаку і бажанням. Також дана модель оснащена підйомним механізмом.

За своїм дизайном Брістоль чи не нагадує ніякі інші ліжка з представленого ряду. Її головною відмінністю є велика і зручна спинка. Ця спинка зроблена з невеликим ухилом назад, щоб на неї було зручно спиратися під час сидіння, читання і перегляду телевізора. Також вона трохи виходить за краї ліжка. Візуально спинка ділиться на дві частини, її верх розділений на шість прямокутників, а внизу розташовуються невеликі підголовні валики. Ці валики не тільки прикрашають, але і грають роль невеликих підголівників. На них можна зручно розташуватися, якщо під рукою немає подушки. Біля ліжка Брістоль присутні ніжки, на яких стоїть корпус, ці ніжки відрізняються від тих, які представлені у моделей Марсель, Ольга і Честер. Вони зроблені у вигляді квадратів, і зовсім трохи піднімають основу ліжка.

Відповідно до технічних характеристик ліжко оснащена підйомним механізмом, який працює за рахунок газових амортизаторів. Ці амортизатори дозволяють підняти спальне місце, практично не докладаючи ніяких зусиль. Механізм на амортизаторах в застосуванні набагато практичніше, ніж механізм на кручених пружинах, так як дія пружин з часом слабшає. Максимальна вантажопідйомність механізму досягає 120 кг. Внутрішні ящики, доступ до яких відкривається при піднятті спального місця, виконані з ламінованої ДСП. Такі ящики набагато зручніше і ефективніше в використанні, ніж висувні, так як вони не вимагає додаткового місця в кімнаті. Дно ліжка зроблено з ламінованої ДВП. Корпус ліжка являє собою металеву ламелевая сітку, ламелі виконані з бука. Така сітка дуже добре підходить для ортопедичних матраців, з нею вони можуть прослужити набагато довше за рахунок гнучкості ламелей.

Це ліжко також відрізняється від всіх інших представлених моделей тим, що при спальному місці в 180х200 воно має великі габарити рівні 221х234х116.

Ціни за розмірами спального місця ліжка Брістоль

Відео по ліжках Брістоль на замовлення

Кровать с газовым подъемным механизмом Бристоль на заказ