Ліжко диван для дівчинки 473

Ціна: 21000 грн
19.08.2019

Односпальне ліжко диван для дівчинки на замовлення з ящиком з тканини. Купити підліткові ліжка дивани для підлітків з підйомним механізмом в Києві.

Зміст:

Характеристика на ліжко диван для дівчинки

  • односпальне місце 90х200 см
  • оббивка антистатична тканина Maksi 19 unitex
  • висота спинки 90 см, висота підлокітників 60 см
  • ламелі з металевим обрамленням під ортопедичний матрац
  • підліткове ліжко для дівчинки з ящиком і з підйомним механізмом
  • виготовлення ліжко-диванів для дівчаток на замовлення від MES Company за розмірами

Підлітковий диван-ліжко з повноцінним ортопедичним спальним місцем під матрац. Колір тканини підібраний для підлітка дівчинки під інтер’єр спальні і меблів. Тканина з антистатичною обробкою, притаманні властивості стійкості до зминання і бруду. У денний час односпальне ліжко виконує функцію дивана з підлокітниками. Спинка ліжка-дивана збільшена по висоті для щоденного проведення часу в положенні сидячи.

Виготовлення диванів і ліжок для підлітків по рекомендованим розмірам.

Фото односпального ліжка в спальню на замовлення

ліжко диван для дівчинки ліжко диван для дівчинки в інтер'єрі спальні ліжко диван для дівчинки в інтер'єрі кімнати ліжко диван для дівчинки в інтер'єрі дитячої ортопедичне ліжко диван для дівчинки на замовлення ліжко диван для дівчинки з ящиком на замовлення ліжко диван для дівчинки підлітка на замовлення ліжко диван для дівчинки з підйомним механізмом на замовлення ліжко для дівчинки з підйомним механізмом на замовлення виготовлення ліжка для дівчинки на замовлення підліткове ліжко диван для дівчинки на замовлення диван-ліжко для дівчинки на замовлення односпальне ліжко для дівчинки на замовлення ліжка для дівчаток на замовлення дивани для дівчаток на замовлення підліткове ліжко на замовлення ліжко для підлітка на замовлення ліжко для підлітка дівчинки на замовлення дитяче ліжко на замовленняліжко диван для дівчинки на замовлення

Проект дивана-ліжка з розмірами

проект дивана-ліжка з розмірами на замовлення

Відео ортопедичного підліткового дивана

Кровать диван для девочки на заказ