Ліжко для дівчинки 10 років 454

Ціна: 22000 грн
17.12.2018

Кутове сіре ліжко для дівчинки 10 років на замовлення під інтер’єр спальні в Києві. Купити дитячі та підліткові ліжка з боковим підйомним механізмом і ящиком від виробника.

Зміст:

Характеристика кутового ліжка для дівчинки 10 років на замовлення

  • розмір полуторного спального місця 120х190 см (на фото)
  • оббивка сіра з тканини флок для легкої чистки
  • складається з двох спинок висотою 80 см
  • розташована в кутку спальні
  • з ящиком і з бічним підйомним механізмом
  • царги (подіум) зі знімним чохлом
  • виготовляємо кутові ліжка для дівчаток десяти років на замовлення від виробника MES Company

Колір ліжка підбирається в залежності від акцентів уваги. Яскраві меблі привертють увагу, а інтер’єр доповнює загальну картину. І навпаки, приглушені кольори меблів доповнюють загальний вигляд спальні -- інтер’єр стоїть на першому плані. Функціональність полягає в наявності ящика з боковим доступом і двох бічних спинок, які створюють тепло з боку стін. Дизайн для дитини дівчинки відрізняється специфікою підбору кольорів.

Фото підліткового полуторного ліжка 120х190 на замовлення

ліжко для дівчинки 10 років ліжко для дівчинки 10 років в інтер'єрі спальні ліжко для дівчинки 10 років в інтер'єрі дитячої спальні кутове ліжко для дівчинки 10 років на замовлення кутова ліжко для підлітка дівчинки на замовлення кутове полуторне ліжко для підлітка дівчинки на замовлення полуторне підліткове ліжко для дівчинки на замовлення ліжко для дівчинки з підйомним механізмом на замовлення ліжко для дівчинки з нішею для білизни на замовлення виготовлення ліжок для дівчаток на замовлення полуторне підліткове ліжко на замовлення підліткове ліжко в кут спальні на замовлення ліжка для дівчаток 10 років на замовлення кутові ліжка на замовлення

Проект ліжка з розмірами

креслення м'якого кутового ліжка для дівчинки на замовленняліжко для дівчинки 10 років на замовлення

Відео по ліжку для підлітка дівчинки в кут спальні

Угловая кровать для девочки 10 лет на заказ