Ліжко для дівчинки 361

Ціна: индивидуальный просчет грн
16.03.2016

Купити ліжко для дівчинки на замовлення в Києві. Виготовимо односпальні ліжка для дівчаток в рожевому кольорі з гудзиками або стразами. Невід’ємною частиною спальні є ліжко з підйомним механізмом і коробом. Вона служить не тільки місцем для сну, але і місцем для відпочинку. Ліжко має бути зручним і комфортним.

Зміст:

Щоб бути на 100% впевненим у якості товару, ви можете замовити ліжко для дівчинки від виробника. Виробник приємно здивує незвичайним дизайном ліжка. Спальне місце оснащено стразами Сваровські, що сподобається будь-якій дівчинці-підлітку. Ліжко з ортопедичним матрацом, а також обладнана відставним спальним місцем, яке дозволить збільшити місце відпочинку.

Характеристики ліжка для дівчинки на замовлення

  • Ліжко велике за розмірами. Ліжко, зображена на фото, має розміри 90х190 сантиметрів.
  • Під спальним місцем висувне додаткове спальне місце, як гостьовий варіант.
  • Ліжко має рожевий колір.
  • Стрази Сваровскі (Swarovski), які роблять дизайн ліжка ніжним і красивим.
  • Нижня частина ліжка прикрашена гудзиками.
  • М’яка частина ліжка складається з тканини, синтепону і пінополіуретан.
  • спинка кутова.
  • Каркасне підставу становлять фанера, дерево, ЛДСП, ДВП.

Ви можете замовити ліжко будь-якого розміру і кольору, який вам тільки сподобається. Дизайн ліжка можна змінити. Всі ваші фантазії виробник зможе втілити в реальність. Ми виробляємо ліжка на замовлення по фото. Ліжко буде виготовлене в короткі терміни, вам не доведеться довго чекати.

Фото ліжка дівчинці в спальню на замовлення

ліжко ліжко для дівчаток на замовлення дитяче ліжко для дівчинки ліжко для дівчинки зі стразами на замовлення підліткове ліжко для дівчинки на замовлення ліжка для дівчаток на замовлення ліжко для дівчинки на замовлення ліжко для дівчинки підлітка на замовлення односпальне підліткове ліжко на замовлення ліжко для дівчинки з гудзиками на замовлення ліжко для дівчинки підлітка на замовлення підліткове ліжко для дівчинки на замовлення дитяче ліжко для дівчинки на замовлення ліжко для дівчинки з каретною стяжкою на замовлення підліткове ліжко для дівчинки ліжко для дівчинки зі стразами Сваровські на замовлення ліжко для дівчинки підлітка на замовлення

Фото ліжка для дівчаток в інтер’єрі на замовлення

дитяче ліжко в інтер'єрі ліжко для дівчинки в спальню на замовлення односпальне ліжко для дівчинки ліжко для дівчинки в інтер'єрі ліжко для дівчинки в дитячу односпальне ліжко для дівчинки в інтер'єрі ліжко для дівчинки зі стразами Сваровські на замовлення дизайн ліжка для дівчинки ліжко для дівчинки в інтер'єрі на замовлення ліжко для дівчинки з капітоне на замовленняліжко для дівчинки на замовлення

Відео виготовлення м’яких ліжок для дівчаток на замовлення

Кровать для девочки на заказ