Ліжко для дівчинки 8 років 476

Ціна: 25500 грн
28.09.2019

Стильне дитяче ліжко для дівчинки 8 років на замовлення з м’якою спинкою в Києві. Купити підліткові ліжка в спальню з боковим підйомним механізмом і нішею для білизни.

Зміст:

Характеристика ліжка для дівчинки 8 років на замовлення

  • спальне місце полуторного ліжка на фото 120х200 см
  • напівкругла спинка з капітоне
  • з двома бортами з боків у вигляді підлокітників
  • з боковим підйомним механізмом на газліфтах
  • з ящиком для білизни посиленим поперечним поділом
  • виготовлено в тканині флок бузкового кольору
  • великі і маленькі м’які подушки 4 штуки
  • ортопедична основа для підліткового матраца
  • виготовимо дитячі ліжка для дівчаток підлітків 8 років на замовлення від виробника м’яких меблів в Києві MES Company

Сучасне полуторне ліжко для дівчинки 8 років і 10 років. Дитячі меблі яскраві і комфортні. Спальне місце передбачено під ортопедичний матрац. Підйомний механізм створює зручність доступу до ящика для білизни. Підліткові меблі виготовлені у вигляді диван-ліжка. М’які подушки створюють комфорт сидіння для підлітка дівчинки. Бузкова тканина ліжка під інтер’єр спальні. Спинка з заокругленням і гудзиками. Під замовлення виготовимо з одним підлокітником. Виробництво ліжок за розміром односпального місця 90х200, 90х190 см.

Розмір ліжка і зміна дизайну меблів на замовлення.

Фото підліткового ліжка з ящиком на замовлення

ліжко для дівчинки 8 років ліжко для дівчинки 8 років в інтер'єрі спальні ліжко для дівчинки в інтер'єрі спальні дитяче ліжко для дівчинки в інтер'єрі спальні підліткове ліжко для дівчинки в інтер'єрі спальні ліжко для дівчинки з підйомним механізмом ліжко для дівчинки з ящиком для білизни диван-ліжко для дівчинки 8 років на замовлення дитяче ліжко для дівчинки на замовлення ліжко для дівчинки підлітка на замовлення ортопедичне ліжко для дівчинки на замовленнядитячі ліжка для дівчаток на замовлення ліжка для дівчаток на замовлення полуторне ліжко для дівчинки на замовлення ліжко для дівчинки під матрац на замовлення диван ліжко з ортопедичним матрацом на замовлення ліжко для дівчинки з каретною стяжкою на замовлення ліжко для дівчинки з гудзиками на замовлення ліжко для дівчинки з капітоне на замовлення ліжка для дівчинки на замовлення ліжко для дівчинки 8 років на замовлення

Відео полуторного ліжка для дівчинки підлітка

Кровать для девочки 8 лет на заказ