Ліжко Джулія

Ціна: 19000 грн
26.02.2016

Купити двоспальне ліжко Джулія з підйомним механізмом на замовлення в Києві. Виготовимо нестандартні ліжка з ящиком для білизни і з м’яким зігнутим узголів’ям. Виконана в сучасному стилі. Має велику заокруглену спинку, а також оснащена підйомним механізмом.

Зміст:

 1. Характеристики ліжка Джулія на замовлення
 2. Фото по ліжках Джулія з ящиком для білизни на замовлення
 3. Ціни ліжка Джулія за розмірами спального місця

Характеристики ліжка Джулія на замовлення

 • Матеріали: ящик – ДСП ламіноване, металевий каркас сітки + букові ламелі (4,5 см між ламелями, люкс), дно – ламіноване ДВП, оббивка – шкірозамінник (тканина), пінополіуретан високої якості.
 • Механізм: газові амортизатори
 • Ніжки: пластикові 5 мм
 • Терміни: 2-10 днів
 • Доставка, занесення, збірка.
 • Гарантія: 18 міс
 • Можливе внесення змін: колір тканини або шкірозамінника, колір ДСП, розміри.

Фото по ліжках Джулія з ящиком для білизни на замовлення

Ліжка Джулія з ящиком Ліжка Джулія з коробом Ліжка Джулія з підйомним механізмом ліжко для маленької спальні на замовлення ліжко для маленької спальні з підйомним механізмом односпальне ліжко для підлітка на замовлення ліжко в спальню на замовлення двоспальне ліжко в спальню ліжко в інтер'єрі спальні на замовлення

Ліжко Джулія з підйомним механізмом

Двоспальне ліжко Джулія виконане в сучасному стилі. Вона має велику заокруглену спинку, а також оснащена підйомним механізмом. Простий і нехитрий дизайн ліжка дозволить їй вписатися в будь-який інтер’єр спальної кімнати. Чіткість ліній і плавність нахилу спинки в купе з її закругленими краями вказують на приналежність ліжка до мінімалістичному стилю. Спальне місце дуже просторе, і може бути підібрано під певні габарити, відповідні бажанням покупця.

 • За своїм дизайном ліжко має схожі риси з моделями Вікторія і Європа.
 • Головною відмінністю Джулії від Європи є виконанні короба ліжка, у Джулії короб з усіх боків оббитий матеріалом, тобто кожна бічна сторона окремо оббита шкірзамінником, а у Вікторії короб зовні виконаний з ламінованої ДСП.
 • Від моделі Європа ліжко відрізняється виглядом прикроватной спинки.
 • Похила спинка ліжка Джулія не тільки надає красу в оформленні, але і служить місцем для релаксації.
 • Завдяки м’якій набивці з пінополіуретану, на спинку можна легко відкинути і відпочивати в сидячому положенні, не підкладаючи ніяких подушок.
 • Саме за рахунок цього ліжко служить не тільки спальним місцем, а й місцем для відпочинку, перегляду телевізора і читання.

Незважаючи на те, що ліжко виконане згідно з усіма умовами мінімалізму в ній присутні всі необхідні технічні нововведення. Ліжко оснащене підйомним механізмом, який працює за рахунок газових амортизаторів. Робота цих амортизаторів, нагадує роботу амортизаторів в машинах. Цей механізм працює за рахунок компресії повітря в ньому. У ліжку, механізм приводиться в дію шляхом тяги за звичайну ручку. Завдяки високій вантажопідйомності, механізм може підняти спальне місце разом з матрацом, максимальна вага вантажу становить 120 кг. Підйомний механізм піднімає сам каркас ліжка, який зроблений з металевої сітки, на якій на відстані 4.5 см одна від одної розташовуються букові ламелі. При піднятті каркаса з’являється відкритий доступ до короба ліжка, в якому розташовуються досить місткі ящики, виконані з ламінованої ДСП. В дані ящики можуть бути поміщені всі спальне приладдя, і інші речі, які часом займають багато місця в шафах і комодах.

Ліжко для маленької спальні

Ліжка з такими механізмами просто незамінні для людей, які живуть в малогабаритних будинках. При нестачі місця доводиться обмежувати себе в предметах інтер’єру, але з таким ліжком, яка грає подвійну функцію спального місця і місткого ящика, не доведеться відмовляти собі ні в чому. Варто відзначити, що ліжка з таким новітнім пристроєм вже давно стали замінювати ліжка з висувними ящиками. Адже при висуванні ящиків вбудованих всередину потрібно досить багато вільного місця навколо ліжка, та й за своїми габаритами вони досить невеликі.

Дана модель ліжка підходить тим, хто може оцінити простоту і функціональність гідно.

Ціни ліжка Джулія за розмірами спального місця