Ліжко Елізабет

Ціна: 24000 грн
27.02.2016

Двоспальне ліжко Елізабет оснащена високою спинкою і широким спальним місцем на замовлення. Купити ліжка з підйомним механізмом. У ній чудово поєднуються риси модернізму.

Зміст:

  1. Характеристики ліжка Елізабет на замовлення
  2. Фото ліжок Елізабет з високим узголів’ям на замовлення
  3. Ціни ліжка Елізабет за розмірами спального місця

Характеристики ліжка Елізабет на замовлення

  • Матеріали: ящик – ДСП ламіноване, металевий каркас сітки + букові ламелі (4,5 см між ламелями, люкс), дно – ламіноване ДВП, оббивка – шкірозамінник (тканина), пінополіуретан високої якості.
  • Механізм: газові амортизатори
  • Терміни: 2-10 днів
  • Доставка, занесення, збірка.
  • Гарантія: 18 міс
  • Можливо внесення змін: колір тканини або шкірозамінника, колір ДСП, розміри.

Фото ліжок Елізабет з високим узголів’ям на замовлення

Ліжко Елізабет на замовлення Ліжко Елізабет з підйомним механізмом на замовлення Ліжко Елізабет з високим узголів'ям на замовлення Ліжко Елізабет з гудзиками на замовлення Ліжко Елізабет з коробом для білизни на замовлення двоспальне ліжко Елізабет на замовлення Ліжко Елізабет з м'якою спинкою на замовлення Ліжко Елізабет з ящиком для білизни на замовлення Ліжко Елізабет з ящиком для білизни на замовлення Ліжко з високим узголів'ям на замовлення Ліжко Елізабет в інтер'єрі Ліжко Елізабет з газовим механізмом Ліжко Елізабет в інтер'єрі спальні на замовлення Ліжко Елізабет з каретною стяжкою на замовлення Ліжко Елізабет з капітоне на замовлення Ліжко Елізабет в спальню на замовлення

Двоспальне ліжко Елізабет

Двоспальне ліжко Елізабет оснащена високою спинкою і широким спальним місцем. У ній чудово поєднуються риси модернізму і романизма, які проявляються в деяких деталях дизайну. Приліжкова спинка візуально прикрашена ромбами, які створені за рахунок використання гудзиків на оббивці.

За своїм виконання ліжко Елізабет можна порівняти з моделлю Честер. В обох ліжках присутні схожі елементи прикраси прікроватних спинок, такі як декоративні ґудзики, але самі спинки мають значні відмінності. Спинка Елізабет набагато вище, ніж у ліжку Честер, і практично зроблена без нахилу, бічні сторони мають округлу форму, для створення ефекту обтічності. Той факт, що спинка у Елізабет пряма, не означає, що в ліжку буде незручно сидіти. Спеціально для зручності спинка і бічні сторони ліжка набиті дуже м’яким матеріалом – пінополіуретаном, який відрізняється не тільки своєю високою якістю, але і чудовими характеристиками. Всі бічні сторони ліжка мають трохи округлу форму, як і сама спинка. Таке виконання створює ефект компактності ліжка. На відміну від ліжка Честер, дизайн короба і спинки Елізабет різниться. Бічні сторони ліжка оббиті шкірзамінником, без вставки декоративних гудзиків.

Ліжко Елізабет забезпечена підйомним механізмом, який працює на газових амортизаторах. Ці амортизатори здатні підняти матраци будь-якої величини і ваги (від 40 до 120 кг). Привести механізм в дію дуже легко – варто лише потягнути за вбудовану ручку, і каркас ліжка почне плавно підніматися. При підйомі каркаса відкривається доступ до внутрішніх скриньок ліжка, які зроблені з ламінованої ДСП. Внутрішні білизняні ящики досить місткі, так що крім постільної білизни, туди можуть бути поміщені будь-які інші речі.

За рахунок подібної конструкції, ліжка з підйомним механізмом користуються великим попитом, ніж ліжка з висувними ящиками.

Так як вбудовані ящики не вимагають додаткового місця в спальній кімнаті для відкриття, і перевершують за внутрішніми розмірами висувні ящики. Ліжка, оснащені даними механізмом, і мають в комплектації внутрішні ящики, просто незамінні для людей з невеликими спальними кімнатами. Каркас даної моделі є ортопедичним. На металевій сітці розташовані ламелі, зроблені з натурального бука, які є дуже міцними і гнучкими. Дія ортопедичного каркасу найкраще помітно при використанні ортопедичного матраца. Завдяки помірній жорсткості і гнучкості спального місця, спокійний сон просто гарантований.

Це ліжко поєднує в своєму дизайні різні стилі, і може підійти до оформлення будь спальної кімнати. Ліжко – є найважливішим предметом інтер’єру в спальні, який грає не тільки декоративну функцію. Вибираючи собі спальне місце, ви вибираєте місце не тільки для сну, але і для відпочинку, а таке ліжко як Елізабет повністю відповідає всім вимогам що ставляться сучасним ліжкам.

Ціни ліжка Елізабет за розмірами спального місця