Ліжко на високих ніжках 477

Ціна: индивидуальный просчет грн
30.09.2019

Широке ліжко на високих ніжках на замовлення зі спинкою у вигляді прямокутників. Купити ліжка з великим узголів’я і з високим спальним місцем в Києві.

Зміст:

Характеристика ліжка на високих ніжках на замовлення

  • спальне місце двоспального ліжка на замовлення
  • широка спинка складається з окремих прямокутників
  • оббивка кожзам світло-коричневого кольору
  • в узголів’ї вбудовані розетки, вимикачі та світильники
  • подіум з високими ніжками
  • виготовлення 2 спальних ліжок на високих ніжках під замовлення в Києві виробництва компанії MES Company

Додайте знизу подіуму світлодіодне підсвічування і створіть ліжко що парить у повітрі над підлогою. Ніжки занурте максимально всередину. Широке узголів’я створює стійкість ліжка в спальні. З високими ніжками легко прибирати під ліжком.

Фото кровати с широкой спинкой на заказ

ліжко на високих ніжках кровать на высоких ножках на заказ ліжко з високими ніжками на замовлення ліжко з широким узголів'ям на замовлення спинка ліжка з прямокутників ліжко з широким узголів'ям на замовлення узголів'я ліжка з вбудованими розетками двоспальне ліжко на замовлення ліжко з широкою спинкою на замовлення широке ліжко на замовлення ліжко з вбудованими світильниками в узголів'ї на замовлення спинка ліжка з прямокутників на замовлення ліжко ширяє в повітрі над підлогою на замовлення

Перед походом в меблевий салон за новими меблями для спальні варто визначити для себе деякі аспекти. Для спальні придбайте повний комплект меблів, який складається з: 2х спального ліжка, шафи з розпашними фасадами, тумбочок з ящиками і туалетного столика з дзеркалом. Під час вибору нових меблів для спальні визначитеся з майбутнім дизайном. Ліжка з м’яким узголів’ям підбирайте під інтер’єр.

2 спальне ліжко на високих ніжках на замовлення