Ліжко Ольга

Ціна: 24000 грн
27.02.2016

Двоспальне ліжко Ольга оснащена підйомним механізмом на замовлення. Дизайн ліжка виконаний в Києві з урахуванням чіткості і гнучкості ліній в стилі мінімалізму.

Зміст:

  1. Характеристики ліжка Ольга на замовлення
  2. Фото ліжка Ольга з підйомним механізмом на замовлення
  3. Ціни ліжка Ольга за розмірами спального місця

Характеристики ліжка Ольга на замовлення

  • Матеріали: ящик – ДСП ламіноване, металевий каркас сітки + букові ламелі (4,5 см між ламелями, люкс), дно – ламіноване ДВП, оббивка – шкірозамінник (тканина), пінополіуретан високої якості.
  • Механізм: газові амортизатори
  • спинка з ухилом
  • Терміни: 2-10 днів
  • Доставка, занесення, збірка.
  • Гарантія: 18 міс
  • Можливо внесення змін: колір тканини або шкірозамінника, колір ДСП, розміри.

+38 (063) 267-99-81

Фото ліжка Ольга з підйомним механізмом на замовлення

ліжко Ольга на замовлення ліжко Ольга з підйомним механізмом на замовлення ліжко Ольга в спальню на замовлення ліжко Ольга з ящиком для білизни на замовлення узголів'я ліжка з ухилом узголів'я ліжка з нахилом

Двоспальне ліжко Ольга

Двоспальне ліжко Ольга, оснащена підйомним механізмом, виконана в стилі мінімалізму. Спинка виготовлена під ухилом. Дизайн цієї ліжка виконаний з урахуванням чіткості і гнучкості ліній, а також без додавання зайвих деталей. Ліжко має трохи округлий короб і велику високу прикроватную спинку. Спинка має невеликий ухил назад, для зручності при сидінні в ліжку. Візуально спинка розділена на дві частини, які поділяють ліжко на два спальних місця.

Дизайн, в якому виконана Ольга, за своїми характеристиками нагадує ліжко Олександрія. Але, за винятком деяких досить важливих деталей. Найпершим, що впадає в очі відмінністю, є форма короба ліжка Ольга. У ліжка Олександрія короб класичної прямокутної форми, у Ольги, він трохи закруглений по краях. Днище ліжка Ольга розташовується на невеликих квадратних ніжках, які трохи виступають за краї ліжка. Вони зроблені не тільки для краси, а й для збереження оббивки від подряпин і потертостей. Приліжкова спинка біля ліжка Ольга менш закруглена, ніж у Олександрії та нахилена назад, але це абсолютно не заважає зручному розташуванню. Спинка і бічні поверхні набиті пінополіуретаном, за рахунок, якого вони є досить м’якими. Всі бічні сторони ліжка здаються об’ємними, завдяки великій кількості набивання. Зовні ліжко оббита шкірзамінником, слід зауважити, що тканину і колір оббивки можуть бути змінені відповідно до смаковим уподобанням.

Ліжко має три основні модифікації за габаритами. Так що кожен може вибрати розмір, який підходить саме для його спальної кімнати. Головною відмінною рисою цієї ліжка від класичних моделей є підйомний механізм, що працює на газових амортизаторах. За рахунок роботи амортизаторів, ліжко може плавно підніматися, варто лише потягнути за спеціально обладнаний важіль. Максимальна вантажопідйомність механізму становить 120 кг. Саме тому, для такого ліжка може бути підібраний матрац будь-якої тяжкості. При піднятті спального місця, відкривається доступ до внутрішніх білизняних скриньок. Ящики виконані з ламінованої ДСП, і розділені перегородками. Вони досить місткі, і в них можуть міститися не тільки постіль, а й інші речі. За рахунок такої функції, ліжка з підйомним механізмом просто необхідні в квартирах і невеликих спальнях, в яких кожен зайвий сантиметр має значення. З механізмом дії зможе впоратися навіть дитина середнього віку. Каркас ліжка являє собою металеву сітку, оснащену буковими ламелями. Такий каркас вважається ортопедичним, так як подібне розташування ламелей, допомагає використовувати ортопедичні матраци зі 100% ефектом.

Ліжко відрізняється своєю невимушеністю і простотою у виконанні. Завдяки своїм функціональним особливостям і характеристикам, таке ліжко прослужить дуже довго, і буде радувати своїх власників зручністю і простотою у використанні.

Ціни ліжка Ольга за розмірами спального місця