Ліжко в штучній замші алькантара 322

Ціна: индивидуальный просчет грн
29.02.2016

Величезне ліжко з великим і м’яким широким узголів’ям в тканині алькантара на замовлення в Києві стане чудовою прикрасою великої спальної кімнати. Адже крім сучасного дизайну це виріб має якісні і дорогі матеріали, які в інтер’єрі виглядають просто чудово.

Оригінальний і дорогий виріб для спальні виготовляється на замовлення. У своєму наявності це виріб має міцний каркас і затишний матрац, який забезпечує найзатишніший і кращий відпочинок.

Опис ліжка з широким узголів’ям в штучній замші на замовлення

  • оббивка -- тканина замша алькантара
  • велике широке узголів’я
  • вбудовані розетки в спинку
  • з підйомним механізмом
  • з коробом для білизни

Окремо варто поговорити про якісну і красиву оббивку виробу. Отже, дане велике і красиве ліжко в якості оббивки має штучну замшу алькантра. Варто зазначити, що цей матеріал має чудову властивість високу міцність і хорошу довговічність. Крім цього даний матеріал відрізняється хорошими характеристиками.

Також варто сказати, що дане ліжко для просторої спальні має в наявності підйомний механізм, який приховує великий ящик для зберігання білизни та особистих речей.

Фото ліжка з великою спинкою

ліжко з широкою спинкою камені сваровськи стрази Сваровськи дороге ліжко ліжко в штучній замші ліжко в тканині ліжко з широким узголів'ям м'які меблі в спальню камені Swarovski ліжко з великим узголів'ям ліжко в дорогій тканині дорога тканина виробництво м'яких меблів стрази Swarovski велике ліжко велике ліжко

Чудове і багате ліжко на м’якому узголів’я має замість гудзиків красиві і натуральні камені Сваровскі. Варто відзначити, що вартість 1 метра дорогої тканини складе близько 60 євро. Виготовлення ліжок в Києві, Україна.

Ліжко з великим узголів’ям і чудовим дизайном прикрасить велику спальню і зробить її затишною і комфортною.

Виробництво м’яких меблів МЕС Компані в Києві.

Відео по ліжку з широким узголів’ям в алькантарі на замовлення

Кровать в искусственной замше алькантара