Ліжко в сучасному стилі 326

Ціна: индивидуальный просчет грн
27.02.2016

Виготовлене шкіряне нестандартне ліжко в сучасному стилі на замовлення. Купити сучасні ліжка в Києві від виробника. Зробимо по фото або кресленням задуманий дизайн меблів в спальню.

Зміст:

У стилі модерн

Стильна біла модель сучасного ліжка виготовляється в Києві під замовлення. Ключову роль у створенні сприятливої обстановки в вашої спальні відіграють меблі і інтер’єр. З урахуванням розмірів кімнати і переваг покупця в плані дизайнерського оформлення ліжка можна підібрати підходящий варіант. Крім покупки ліжка в магазині існує можливість індивідуального замовлення по фотографії. При його виконанні виробник керується складеним з урахуванням особистих побажань замовника персональним проектом або знімком.

Характеристика ліжка в сучасному стилі на замовлення

  • матеріал оббивки -- натуральна якісна шкіра білого кольору, виробництво Італія (великий вибір на італійські матеріали в сучасному стилі);
  • виконано в стилі «модерн» (в сучасному стилі);
  • можливі варіанти полуторного і двоспального ліжка зі шкіри (вибір італійських оббивок);
  • каркас являє собою металеву сітку, а ортопедичний ефект обумовлюється застосуванням гнутоклеєних ламелей;
  • оснащено підйомним механізмом і коробом для білизни;
  • підйомний механізм піднімає матрац;
  • внизу виробник передбачив місткий короб для постільної білизни (для білизни);
  • навісні тумбочки, матеріал -- фарбована фанера;
  • вироблено в м.Київ на замовлення (Україна);
  • дизайн в сучасному стилі розробляється відповідно до бажань замовника і під стиль інтер’єру.

Наш магазин надає можливість покупцеві оформити замовлення за індивідуальними розмірами. Дизайн створюється під інтер’єр в сучасному стилі.

Фото шкіряного ліжка з утяжками

ліжко в стилі модерн ліжко в сучасному дизайні біле ліжко Київ ліжко з підйомним механізмом ліжко з м'яким узголів'ям ліжко з підйомним механізмом узголів'я ліжка сучасне ліжко біле ліжко шкіряне ліжко ліжко на виробництві ліжко в сучасному стилі біле ліжко на замовлення ліжко зі шкіри узголів'я ліжка з ромбами ліжко з навісними тумбами 3d візуалізація ліжка в сучасному стилі ліжко в сучасному стилі на замовлення

Відео по білому ліжку в спальню

Кровать в современном стиле на заказ

Відео по приліжковим навісним тумбочкам

Навесная прикроватная тумбочка на заказ

Біла оббивка візуально збільшує ліжко по відношенню до інших меблів. Італійська оббивка гарантує якість. З коробом для білизни та підйомним механізмом дозволяє заощадити місце в будинку. Потужність механізму дозволяє піднімати велику вагу матраца.

Виготовлення ліжок в шкірі під замовлення з підйомним механізмом під ортопедичний матрац в стилі модерн. Виробник меблів в спальню в Києві.