Ліжко Вікторія

26.02.2016

Двоспальне ліжко Вікторія оснащена підйомним механізмом на замовлення. Виготовлення ліжка в Києві. Має високу спинку з невеликим нахилом назад.

Зміст:

  1. Характеристики ліжка Вікторія на замовлення
  2. Фото ліжок Вікторія з ящиком на замовлення
  3. Відео по ліжку Вікторія з підйомним механізмом на замовлення

Характеристики ліжка Вікторія на замовлення

  • Матеріали: ящик -- ДСП ламіноване, металевий каркас сітки + букові ламелі (4,5 см між ламелями, люкс), дно -- ламіноване ДВП, оббивка -- шкірозамінник (тканина), пінополіуретан високої якості.
  • Механізм: газові амортизатори
  • Терміни: 2-10 днів
  • Доставка, занесення, збірка.
  • Гарантія: 18 міс
  • Можливо внесення змін: колір тканини або шкірозамінника, колір ДСП, розміри.

Фото ліжок Вікторія з ящиком на замовлення

ліжко Вікторія на замовлення ліжко Вікторія з коробом на замовлення ліжко Вікторія з ящиком на замовлення ліжко Вікторія з узголів'ям під ухилом на замовлення ліжко Вікторія з підйомнім механізмом на замовлення ліжко Вікторія з підйомним механізмом на замовлення ліжко Вікторія з тумбочками на замовлення ліжко Вікторія в спальню на замовлення ліжко Вікторія для спальні на замовлення ліжко Вікторія з газовим підйомним механізмом на замовлення виробництво ліжок на замовлення

Ліжка «Вікторія» це досить просте ліжко, для тих людей які люблять економити гроші і не дивлячись на це купувати те, що їм подобатися. Простота і привабливість дизайну, і надійність в доповненні з якістю ліжка «Вікторія» не залишать байдужим навіть дуже вимогливого клієнта. Відзначимо, що на ліжку виробництва «МЕС-КОМПАНІ» поширюється гарантія 18 місяців.

Ліжка Вікторія можуть бути виконані за індивідуальним замовленням, широка гама кольорів і матеріалів допоможуть Вам вибрати відповідний зовнішній вигляд ліжка.

Ліжко Вікторія з підйомним механізмом

Двоспальне ліжко Вікторія вироблена компанією «МЕС КОМПАНІ» оснащена підйомним механізмом. Вона має високу спинку з невеликим нахилом назад, яка дозволяє вільно розташуватися в ліжку сидячи, не відчуваючи дискомфорту. За своїм дизайном вона виконана в дусі мінімалізму, який заперечує всі зайві деталі. Адже головне в ліжку це якість виконання і зручність використання. Говорячи про зручність використання, хочеться сказати, що вбудований підйомний механізм дозволяє заощадити місце в спальній кімнаті. При підйомі спального місця відкриваються внутрішні ящики, куди можна помістити спальне приладдя, і інші речі. Ці ящики в своєму застосуванні набагато зручніше, ніж висувні, тому що вони не вимагають додаткового місця в спальні. Таку ліжко можна встановити навіть в невеликій спальній кімнаті. Також можливі зміни габаритних розмірів.

За своїм дизайном Вікторія нагадує модель ліжка Джулія. Найголовніша відмінність цих моделей полягає в оформленні короба і спинок. У Вікторії короб зовні виконаний з ламінованої ДСП. А спинка, виконана з фанери, з боків облямована фарбованими накладками з масиву дерева, вільхи, дуба і ясена. Посередині вона оббита шкірзамінником, набивка являє собою пінополіуретан високої якості. Завдяки спинці такої зручної форми і м’якому наповнювача в ліжку дуже зручно сидіти навіть без підкладання подушки.

Вікторія забезпечена підйомним механізмом, і тому за своїми технічними характеристиками вона перевершує інші стандартні моделі ліжок. Цей механізм працює за рахунок дії газових амортизаторів, які в своїй роботі набагато краще і надійніше ніж механізми, що працюють на пружинах. За рахунок амортизації спальне місце дуже легко піднімається, варто лише потягнути за спеціальну ручку, виготовлену з тканини. Внутрішні короби, що відрізняються своєю місткістю виконані з міцного матеріалу -- ламінованого ДВП. На металевому каркасі ліжка розташовуються букові ламелі. Відстань між ламелями, і матеріал з якого вони виготовлені, дозволяють використовувати спеціальні ортопедичні матраци. Ці матраци створені для підтримки корпусу тіла людини в зручному положенні під час сну. Каркас ліжка дозволяє використовувати всі функції ортопедичного матраца на всі 100%, а також продовжує термін використання.

Відео по ліжку Вікторія з підйомним механізмом на замовлення

Кровать с подъемным механизмом Виктория на заказ