кровать с деревянным обрамлением

Ліжко з дерев’яним обрамленням 375

Ціна: индивидуальный просчет грн
12.01.2017

З широким узголів’ям ліжко з дерев’яним обрамленням на замовлення в Києві. Купити ліжка з узголів’ям в рамці з дерева за розмірами індивідуального дизайн проекту.

Зміст:

Характеристика ліжка з дерев’яним обрамленням широкого узголів’я на замовлення

  • з широким узголів’ям
  • рамка узголів’я з натурального дерева
  • обрамлення в білому кольорі ral 9016
  • м’які панелі узголів’я з гудзиками в тканині
  • з підйомним механізмом на посилених газових амортизаторах
  • з ящиком для постільної білизни
  • висота спинки 160 см, габаритна ширина узголів’я 343 см
  • короб зі знімним чохлом, який кріпитися на липучках
  • на фото зі спальним місцем 160х200 см

Фото ліжка з обрамленням узголів’я з дерева на замовлення

ліжка з дерев'яним обрамленням ліжка з обрамленням з дерева на замовлення ліжка з обрамленням з дерева Узголів'я ліжка з дерев'яною рамкою ліжко з узголів'ям в дерев'яній рамці ліжко в спальню ліжко в спальню на замовлення виготовлення ліжок в спальню ліжко для спальні ліжка з дерев'яним обрамленням на замовлення ліжко з дерев'яним обрамленням ліжко з дерев'яним обрамленням з каретною стяжкою ліжко з дерев'яним обрамленням з гудзиками ліжко з дерев'яним обрамленням з капітоне виготовлення ліжок з дерев'яним обрамленням ліжко з обрамленням ліжко з обрамленням з дерева на замовлення ліжко в спальню з підйомним механізмом ліжко в спальню з ящикомліжко з обрамленням з дерева на замовлення ліжко в спальню з підйомним механізмом виробництво ліжок з дерев'яним обрамленням ліжка з дерев'яним обрамленням узголів'я ліжка з каретною стяжкою узголів'я ліжка з дерев'яною рамкою 3d візуалізація ліжка з дерев'яним обрамленням ліжко в спальню з обрамленням з дерева узголів'я з дерев'яною рамкою по периметру ліжко в спальню з дерев'яним обрамленням ліжко з дерев'яним обрамленням на замовлення

Ліжка в спальню виготовляються по фото або 3d моделі дизайнера інтер’єрів.

Виробництво широких ліжок з обрамленням з дерева за розмірами замовника в Києві. Можлива комплектація за бажанням підйомним механізмом і коробом. Кольори тканини і дерев’яних частин підбираються індивідуально під запланований інтер’єр. Структуру різьблення рамки з дерева можна замовляти в іншому виконанні.

Відео ліжка і дерев’яного обрамлення на замовлення

Кровать с деревянным обрамлением на заказ