Ліжко з МДФ 314

Ціна: индивидуальный просчет грн
29.02.2016

Виготовлене глянцеве ліжко з МДФ фарбованого на замовлення в Києві. Купити ліжка з вставками зі шкіри на узголів’ї. Додаткова обробка зі шкіри. Фарбування глянець ліжка і приліжкових тумбочок. Витончене красиве і досить міцне ліжко приверне увагу всіх без винятку покупців. Адже гарний виріб, виконаний в білому кольорі зробить будь-яку спальню повітряною і легкою. Але і це ще не все! Чудовий і затишний виріб має оригінальні і дуже красиві тумбочки білого кольору, які власник отримає під час покупки ліжка.

Зміст:

Варто відзначити, що високоякісне глянцеве ліжко виготовляється на замовлення. У своїй наявності виріб має оригінальне узголів’я з м’якими елементами, які оббиті високоміцною шкірою бежевого кольору. Красивий білий виріб має високоміцну підставу, підйомний механізм і місткий ящик для білизни, який знаходиться під матрацом.

Характеристики глянцевого ліжка з шкіряними м’якими накладками

  • матеріал каркаса -- глянцева з МДФ
  • з коробом всередині
  • з підйомним механізмом
  • м’які елементи узголів’я -- натуральна італійська шкіра
  • нижня частина також глянець
  • приліжкові тумбочки з висувними ящиками
  • на ручках стрази Сваровськи

Приліжкові тумбочки глянець, які має ліжко, мають компактні розміри і два висувні ящики, в які можна вкласти особисті речі.

Стоит отметить, что производитель по желанию заказчика сможет изменить цвет кровати и цвет изголовья. Накладки на изголовье могут изготавливаться из различной кожи. Все будет зависеть от желания заказчика.

Виготовлення глянцевих ліжок з МДФ на замовлення в Києві.

Чудове двоспальне ліжко глянець прикрасить будь-яке спальне приміщення і подарує йому затишну і спокійну атмосферу комфорту, яка налаштує на міцний сон і приємний відпочинок.

Фото ліжка з фарбованого МДФ глянець на замовлення

ліжко з мдф ліжко з тумбочками ліжко з підйомним механізмом узголів'я глянцевого ліжка виробник ліжок в Києві глянцеве ліжко ліжко в спальню біле глянцеве ліжко ліжко в спальню на замовлення магазин ліжок в Києві спинка глянцевого ліжка глянцеві ліжка на замовлення

Відео по глянцеовому ліжку з МДФ в спальню на замовлення

Кровать из крашенного МДФ