Ліжко з м’якою спинкою 368

Ціна: 26000 грн
18.10.2016

Купити ліжко з м’якою спинкою в Києві і газовим підйомним механізмом на замовлення. Велике узголів’я ліжка доповнить інтер’єр просторої спальні.

Ліжко з м’якою спинкою

Спальне місце асоціюється з чимось м’яким і безпечним. Такий захист, комфорт і додатковий затишок створюють ліжка, узголів’я (спинка) яких має м’який наповнювач.
MES Company пропонує покупцеві один з варіантів такого ліжка з м’яким узголів’ям.

Зміст:

Зразок, що представлений на фото ліжок з м’якою спинкою, має:

 • двоспальне місце;
 • оббивку зі штучної шкіри (кожзам);
 • царгу, що закриває ніжки 5 мм пластик;
 • підстава -- подіум.

Це ті характеристики, які можуть легко змінюватися за бажанням потенційного клієнта. Начинка, оббивка, лінійні розміри і декор ліжка легко зазнають метаморфози, завдяки гнучкому виробництву, зосередженого на одному провадженні «від» і «до».

Основний візуальний акцент ліжка -- м’яке велике узголів’я з довжиною, що перевищує габарити ширини подіуму.

Характеристики ліжка з м’якою спинкою на замовлення

 • металеву сітку (або без неї) плюс ламелі під матрац;
 • підйомний механізм з газліфтами;
 • короб для зберігання білизни;
 • обробку торців спинки натуральним деревом;
 • ортопедичний матрац;
 • чохол царги (на липучках);
 • узголів’я з оббивкою зі шкіри (натуральної, штучної, екошкіри).

Для розробки дизайну і конструкції двоспального ліжка MES Company використовувало еталон ліжка Брістоль. Крім того, виробник стверджує, що працює за старовинними традиціями виготовлення меблів на замовлення, удосконалюючи технології і зберігаючи якість своєї продукції.

Фото ліжка з м’яким узголів’ям на замовлення

Ліжко з м'якою спинкою на замовлення виробництво ліжок з м'якою спинкою знімний чохол для ліжок накладка для ліжок з дерева ортопедичний каркас ліжка спальня на замовлення з ліжком Ліжко з м'якою спинкою ліжко з м'якою спинкою в спальню виготовлення ліжок з м'якою спинкою м'яка спинка ліжка на замовлення узголів'я м'якого ліжка знімний чохол для ліжок ліжко з м'якою спинкою з підйомним механізмом

Відео на ліжко з м’якою спинкою і газовим підйомним механізмом на замовлення

Кровать с мягкой спинкой на заказ

Ліжка з м’якою спинкою замовника виготовляються індивідуально під замовлення.

Дизайн -- це будь-який прояв конкретної ідеї або фантазії. Деякі думають, що головне в спальній кімнаті -- це комфорт і розкіш, інші дотримуються думки, що спальня повинна бути виконана в мінімалістському стилі. Видається неможливим відшукати золоту середину, адже найголовніший показник в цій справі -- це власні переваги господаря. Основними факторами стають спосіб життя і стиль, який припав до душі.

І дизайнер, і замовник як правило витрачають дуже багато часу на те, щоб знайти саме той дизайн, який буде відповідати всім запитам. Однак не виключено, що ідея сама ніби «звалиться з неба». Для того щоб стимулювати появи вдалої ідеї, необхідно створити основу за допомогою всіляких тематичних видань та веб-сайтів в інтернеті, де представлена ​​величезна кількість оригінальних варіантів. Нерідко буває, що у господаря дуже багато якихось персональних побажань, однак, ви повинні розуміти, що вони обійдуться вам в кругленьку суму.

Перед тим, як приступати до створення ідеї, задуму, фантазії дизайну вашої спальні, ви повинні ретельно продумати фонові характеристики, виділити свій колірний діапазон і стиль. Зараз є безліч сайтів, де ви можете прочитати всі деталі про дизайн. Підбір аксесуарів -- це справа вже другорядна, їх вибір залежить від того, яку спальну кімнату ви створите. До декоративних елементів можна віднести такі деталі, як килими, світильники, штори, які повинні гармонійно вписатися в загальний інтер’єр спальної кімнати, а головне, вдало поєднуватися з меблями.

Найважливішим елементом вашої кімнати буде двоспальне ліжко з м’якою спинкою на замовлення. Саме від цієї деталі інтер’єру залежить стан вашого здоров’я, самопочуття і навіть настрій. Ви повинні будете грунтовно продумати місце, куди ви розташуйте двоспальне ліжко з підйомним механізмом. Якщо у вашій спальній кімнаті мешкає лише одна людина, то хорошим рішенням стане постановка вашого ліжка боком прямо до стіни. Якщо у вас двоспальне ліжко, то узголів’я повинно бути до стіни. Буде добре, якщо ви зможете поставити м’яке ліжко якомога близько до вікна, так як вранці краще радувати око розкішним видом з вікна, а не стіною.

Для спальної кімнати не підійдуть занадто помітні, недоладні кольору, так як вони вважаються зайвими подразниками. У разі, якщо ви твердо вирішили зробити собі яскраву спальну кімнату, то уникайте хоча б дуже яскравих меблів.

Багатофункціональність -- це головна якість освітлення в спальні. Загальне світло повинно бути яскравим. У цьому вам допоможе плафон. Ви зможете взагалі не використовувати люстру, якщо придбаєте світильники.

Це лише загальні пункти, які варто враховувати при виборі дизайну для спальної кімнати.