Ліжко з невисокою спинкою 303

Ціна: индивидуальный просчет грн
27.02.2016

Купити ліжко з невисокою спинкою на замовлення в Києві. Виготовимо надійні ліжка з низьким узголів’ям. Кожному сучасному власнику приватного будинку або квартири захочеться мати в своїй спальні чудове красиве ліжко з невисоким узголів’ям.

Зміст:

Оригінальний виріб в сучасному стилі стане чудовою прикрасою просторій і невеликій спальній кімнаті. Двоспальне ліжко має невелике м’яке узголів’я і якісні матеріали.

Опис ліжка з невисоким узголів’ям на замовлення

  • Двоспальне ліжко виготовляється на замовлення.
  • Для її виготовлення використовуються найсучасніші матеріали, які можуть похвалитися високою якістю і чудовою міцністю.
  • Виріб за бажанням замовника може мати певні розміри і дизайн.
  • В якості оббивки сучасного ліжка використовується високоміцний і дуже красивий кожзам, який відрізняється своєю довговічністю.

Крім шкірозамінника, двоспальне ліжко може мати оббивку з міцної тканини, яка ідеально підійде загальному дизайну спальної кімнати. Потрібно відзначити, що дане двоспальне ліжко з невеликим і м’яким узголів’ям не має підйомного механізму. Однак у своєму наявності ліжко з невисокою спинкою має високоякісні матеріали, які відрізняються своєю екологічністю і натуральністю.

Двоспальне невисоке чорне ліжко підкреслить загальний дизайн спального приміщення, і подарує йому найкращий комфорт і затишок.

Фото ліжка з невисокою спинкою на замовлення

ліжко з невисоким узголів'ям на замовленняліжко з невисокою спинкою ліжко з невисокою спинкою на замовлення ліжко з невисоким узголів'ям ліжко з низькою спинкою ліжко на замовлення виготовлення ліжок з невисокою спинкою