Ліжко з широким узголів’ям 301

Ціна: индивидуальный просчет грн
27.02.2016

Красиве двоспальне ліжко з широким узголів’ям на замовлення в Києві. Велика спинка підійде для просторої спальні. Ліжка класичного стилю ідеальні під загальний інтер’єр спальні і подарує найкращий комфорт і затишок.

Характеристика ліжка з широким узголів’ям на замовлення

  • велика широка спинка
  • узголів’я кріпитися до стіни
  • з підйомним механізмом
  • з ящиком для білизни під матрацом
  • ортопедична
  • оббивка натуральна шкіра -- виробник Італія

Двоспальне ліжко виготовляється на замовлення. Під час виготовлення даного предмета меблів використовується натуральна шкіра, вироблена в Італії. Ліжко має досить міцну основу, підйомний механізм і досить місткий короб для постільної білизни або для іншого приладдя.

Виготовлення шкіряних ліжок з великим узголів’ям від виробника меблів в спальню.

Потрібно сказати, що досить велика і м’яка спинка двоспального ліжка буде кріпитися до стіни приміщення. Спинка ліжка має в наявності кілька окремих частин у вигляді прямокутників. Всі частини обтягнуті бежевою шкірою. Узголів’я ліжка має товщину в 10 см. Бічні частини спинки також оббиті шкірою бежевого кольору. Слід зазначити, що бічні частини виготовлені зі знімними чохлами, які можна замінити в найкоротший час.

Досить великий і затишний виріб подарує кожному бажаючому найкомфортніший сон і найкращий відпочинок. Крім цього для спального приміщення подарує будь-якій спальні пишність і найкращу атмосферу комфорту.

Фото зі шкіряним ліжком в спальню

двоспальне ліжко в шкірі узголів'я ліжка в шкірі ліжко з узголів'ям ліжко з ніжками ліжко з широким узголів'ям дороге ліжко шкіряне ліжко ліжко з широким узголів'ям ліжко в шкірі на замовлення ліжко під замовлення ліжко в шкірі шкіряне ліжко на замовлення ліжко в спальню виробництво ліжок ліжко на замовлення хороше ліжко в шкірі ліжко з квадратами ліжко для спальні ліжко з широкою спинкою виробник ліжок

Відео по ліжку в шкірі з широкою спинкою на замовлення

Кровать с большим изголовьем на заказ