Ліжко з великим коробом 338

Ціна: индивидуальный просчет грн
29.02.2016

Купити ліжко з великим коробом і з вухами на замовлення в Києві. Ліжка з вухами і камінням Сваровські на узголів’ї. Виробництво ліжок під замовлення в Києві з великими ящиками. Модель з великими коробами для постілі в Києві. Продукція, що виготовляється в Києві на замовлення, ця розкішне класичне ліжко прикрасить собою інтер’єр сучасної спальні. Дизайн готового виробу відповідає заявленим замовником вимогам або наданому фото. На шикарному узголів’ї з капітоне присутні безліч кристалів Swarovski. Ліжко оснащене високим подіумом.

Зміст:

Характеристики ліжка з великим коробом на замовлення

 • величезний короб для білизни висотою 60 см -- американський стандарт;
 • в комбінації з ортопедичним матрацом висота спального місця досягає 80 см;
 • велике узголів’я модифікованої форми з «вухами»;
 • стрази Сваровскі по периметру спинки;
 • стандартні розміри спального місця -- 180х200, але можливе виготовлення моделі з параметрами 140х200, 160х200;
 • матеріал оббивки -- високоякісна флокова тканина (мікрофібра). Зручна при повсякденному використанні, легко очищається і не протирається;
 • колір оббивки -- темно-червоний;
 • оснащена тканинним чохлом;
 • можлива заміна кристалів Сваровські на стандартні ґудзики;
 • дизайн узголів’я -- каретна стяжка;
 • міцне металева підстава;
 • основа спальної поверхні -- ортопедичні букові ламелі;
 • вбудований підйомний механізм на газових амортизаторах, що дозволяє піднімати до 50 кг.

Фото ліжка з високим коробом на замовлення

виробництво ліжок на замовлення ліжко зі стразами Swarovski на замовлення велике ліжко на замовлення ліжко з високим коробом на замовлення виробник ліжок з коробом на замовлення величезне ліжко на замовлення ліжка МЕС Компані на замовлення узголів'я ліжка зі стразами на замовлення ліжко з великим ящиком на замовлення червоне ліжко на замовлення ліжко з вухами на замовлення ліжко з капітоне на замовлення ліжко з камінням Сваровськи на замовлення ліжко американський стандарт на замовлення ліжка з каретною стяжкою на замовлення ліжко з каретною стяжкою на замовлення ліжко з великим коробом на замовлення

Кожен виріб може бути виготовлено за індивідуальними параметрами і в короткі терміни.

Відео двоспального ліжка з вухами в спальню на замовлення

Кровать с большим коробом для белья на заказ

Червоний колір в сучасному інтер’єрі

У більшості людей червоний колір асоціюється з вогнем, життєвою енергією, силою, пристрасною любов’ю, збудженням і активністю. Він постійно привертає до себе увагу оточуючих людей. Як вважає більшість фахівців, червоний колір має лікувальні властивості. Згідно з результатами численних досліджень червоний колір здатний збуджувати психіку. Виходячи з цього, важливо не перестаратися з ним, особливо коли мова заходить про внутрішньому облаштуванні приміщень. Якщо в кімнаті буде занадто багато червоного кольору, то це призведе до швидкої втоми очей, зниження працездатності людини і надмірного збудження.

Проте такий колір є просто ідеальним варіантом для використання на святах, різних урочистостях, банкетах і вечірках. Крім того, велике значення має вміння грамотно поєднувати червоні відтінки з усіма іншими. Наприклад, об’єднання чорного і червоного кольорів асоціюється з великим негативом, часом навіть страхом, а білий з червоним завжди викликав у людей почуття поваги, багатства і могутності. Комбінація оранжевого і червоного відтінків уособлює собою активність.

 • Що стосується відтінків червоного, то вони бувають теплими і холодними.
 • Останні можна сформувати шляхом перемішування яскраво-червоного кольору разом з синім.
 • Теплі тони утворюються за рахунок комбінування червоного і жовтого відтінків.
 • Завдяки цьому можна отримати величезну кількість варіантів червоного кольору, починаючи від сіро-рожевого і закінчуючи теракотовим.

При використанні яскраво-насиченого червоного кольору всі інші відтінки будуть пригнічуватися, особливо коли він займає багато вільного простору кімнати. Тому з ним потрібно обходитися максимально обережно. Якщо червоного кольору використовується трохи, то цим можна дуже вдало підкреслити індивідуальність стильового оформлення кімнати. У цьому можна легко переконатися, якщо просто зайти в інтернет і переглянути на фотознімках варіанти використання в інтер’єрі червоного кольору, а також те, як його відтінки надають закінчений цілісний образ безлічі дизайнерських ідей. Роблячи незначні акценти на драпіровці, подушках і багатьох інших елементах інтер’єру, можна надати дизайнерському оформленню особливий стиль і неповторність.

З використанням червоного кольору найлегше створювати внутрішнє облаштування загальних кімнат в будинках і квартирах, де в якості таких приміщень виступають зазвичай передпокої або вітальні. Червоний колір здатний візуально зменшувати простір приміщень, що потрібно обов’язково враховувати при їх оформленні. Дуже виграшно і ефектно виглядає вітальня, що має безліч різних вогняних відтінків, починаючи від золотистого і закінчуючи теракотовим. Крім того, за допомогою червоного кольору можна оформляти і певні частини дитячих кімнат, але використовувати його тут потрібно в міру і дуже обережно. Що стосується спальної кімнати, то її бажано оформляти в рожевих тонах.

Можна зробити висновок, що червоний колір інтер’єру приміщень надає багато енергії і життя.

І завжди потрібно пам’ятати, що всі його відтінки необхідно використовувати тільки в міру і максимально обережно.