Ліжко з великим узголів’ям 365

Ціна: индивидуальный просчет грн
03.06.2016

Купити ліжко з великим узголів’ям на замовлення в Києві. Виготовимо ліжка з широкою спинкою з вбудованими світильниками і розетками. В інтер’єрі спальні ліжко є головним елементом. Вона призначена для відпочинку. Щоб в ліжку було зручно в будь-якому положенні, важливо вирішити, яка буде спинка у її узголів’ї. У кожного покупця є можливість замовити ліжко з широким великим узголів’ям.

Зміст:
  1. Параметри ліжка з великим узголів’ям на замовлення
  2. Фото ліжок з великим узголів’ям на замовлення
  3. Відео двоспального ліжка з великим узголів’ям на замовлення

Параметри ліжка з великим узголів’ям на замовлення

  • У готової моделі від виробника спальне місце має розмір 160х200. Виготовлення ліжка з широким узголів’ям, може бути виконано за розмірами, які бажає замовник.
  • Зручно розташовані розетки і світильники. У нічний час, не встаючи з ліжка, можна включити світло.

Виробник готовий орієнтуватися на замовлення по фото, де видно, якого кольору панель і окантовка ліжка. На представленій моделі ліжка з широким узголів’ям видно, що за кольором все поєднується з інтер’єром кімнати. Оббивка узголів’я виконана з флокової тканини, під якою пінополіуретан. Торкаючись головою панелі, вона буде м’яка і приємна.

Фото ліжок з великим узголів’ям на замовлення

велике ліжко з узголів'ям широке узголів'я ліжка виробництво ліжок з великим узголів'ям велике узголів'я ліжка ліжко в інтер'єрі ліжко з широким узголів'ям на замовлення ліжко з широким узголів'ям узголів'я двоспального ліжка ліжко в інтер'єрі спальні ліжко з великою спинкою ліжко з великою спинкою на замовлення ліжко з великим узголів'ям на замовлення ліжко з великим узголів'ям У ліжко вбудовані ламіновані ящики з ДСП. У них зручно зберігати постіль та речі. Можна купити приліжкові тумбочки за кольором відповідні ліжку і узголів’ю.

Виробництво двоспальних ліжок з великим узголів’ям може бути виконано на замовлення за індивідуальним дизайном.

Відео двоспального ліжка з великим узголів’ям на замовлення

Кровать с большим изголовьем на заказ