Ліжко з великою спинкою 307

Ціна: индивидуальный просчет грн
27.02.2016

Виготовлене широке ліжко з великою спинкою на замовлення в Києві. Купити ліжка з м’яким узголів’ям по картинці або кресленням. Кожен сучасний власник гарної спальної кімнати повинен в обов’язковому порядку встановити в ній чудово красиве і багате ліжко з широким і м’яким узголів’ям.

Двоспальне ліжко з широким узголів’ям

Таке чудове ліжко з м’яким узголів’ям ідеально впишеться в інтер’єр великої спальної кімнати. Велика спальна кімната з красивим ліжком коричневого кольору чудово підкреслить тонкий стиль приміщення.

Характеристика ліжка з м’якою широкою спинкою на замовлення

  • приліжкові пуфи розташовані по краях широкої спинки
  • металева каркас сітка з ламелями
  • широке узголів’я
  • білизняний ящик з ЛДСП
  • газові амортизатори посилені для підняття важкого по вазі матраца
  • без ортопедичного матраца (матрацом комплектується окремо)
  • виготовлення ліжок з великою спинкою на замовлення в Києві від виробника MES Company

Виробляємо великі ліжка зі спинками за розміром на замовлення.

Фото ліжка з великою широкою спинкою на замовлення

ліжко з великим узголів'ям на замовленняліжко з великою спинкою ліжко з великою спинкою на замовлення ліжко з широким узголів'ям ліжко з широким узголів'ям ліжко з широким узголів'ям ліжко з широким узголів'ям на замовлення

Виріб виготовляється на замовлення і між спинкою і ліжком має м’які пуфики. Чудове виріб має в наявності міцні матеріали високої якості. Також просторе ліжко має підйомний механізм і ортопедичний каркас. Підйомний механізм виробу приховує досить великий ящик, в якому можна зберігати велику кількість особистих речей і предметів.

Чудовий двоспальний виріб в якості оббивки має високоміцний і якісний кожзам коричневого кольору. Кожзам коричневого кольору вважається стандартним оббивним матеріалом.

Виробник за бажанням замовника може випустити дане ліжко в іншому кольорі і дизайні.

Величезне ліжко з широким узголів’ям подарує своїм господарям максимум затишку і комфорту. А ще гарний виріб з великим узголів’ям і з м’якими пуфиками прикрасить приміщення спальні і зробить його багатим і затишним.

Відео по ліжку з великою спинкою на замовлення

Кровать с широким изголовьем на заказ