Ліжко з високою спинкою 329

Ціна: индивидуальный просчет грн
29.02.2016

Виготовлене двоспальне подіум ліжко з високою спинкою на замовлення. Купити ліжка з високим узголів’ям в Києві, які привносять в атмосферу просторої спальної кімнати шик і новизну. Пропонована виробником модель подіум в спальню з підйомним механізмом виготовляється в Києві під замовлення на індивідуальних умовахкиїв.

Содержание:

Характеристика ліжка з високою спинкою на замовлення

  • дуже висока велика спинка, що виходить за рамки самого ліжка;
  • високе спальне місце, подіум (з підйомним механізмом);
  • виробником передбачені вбудовані безпосередньо в узголів’ї розетки;
  • прихований короб для постільної білизни великих розмірів (подіум);
  • досить потужний підйомний механізм (з підйомним механізмом);
  • великий розмір узголів’я;
  • матрац з ортопедичним ефектом в комплекті (підйомний механізм забезпечує підняття матраца над ящиком), підставою матраца служить подіум.

Конфігурація даної моделі з коробом і підйомним механізмом для спальні обумовлена зростаючим попитом на просторі і великогабаритні ліжка, створюють атмосферу вишуканості в будинку. Ексклюзивне фабричне ліжко подіум для спальні з підйомним механізмом виготовляється відповідно до персональних побажаннями та пропозиціями замовника, яку можна купити у виробника ліжок в місті Київ, Україна.

Комплектується підйомним механізмом

Підйомний механізм на ліжко забезпечує легке підняття матраца. Матрацом модель не укомплектовується. Підйомним амортизаторам допускається навантаження 50-100 кг ваги матраца. Потужним з підйомним механізмом матрац утримується в піднятому режимі. Підйомним механізмом користуватись досить зручно кожен день.

Функціональність ліжка з високою спинкою (узголів’ям) обумовлена зручністю розташування і можливістю використання вбудованих розеток, що в значній мірі задовольняє потреби покупця.

Фото ліжка з високою спинкою на замовлення

кровать с высокой спинкой на заказ кровати с высокой спинкой на заказ изготовление кроватей с высокой спинкой на заказ кровать с высоким изголовьем на заказ высокая кровать на заказ

Оснащение изделия спальни качественным подъемным механизмом, коробом (ящиком) и полная комплектация позволяет обеспечить модели с высоким изголовьем успех.

Производство мебели для спален с подъемным механизмом, ящиками, изголовьем, подиумом.

Відео ліжка з високим узголів’ям на замовлення

Диван в спальню на заказ