Ліжко з ящиком 317

Ціна: 19000 грн
29.02.2016

Купити двоспальне ліжко з ящиком і підйомним механізмом на замовлення в Києві. Ліжка з коробом в Україні від виробника. Ні для кого не секрет, що хороше двоспальне ліжко в спальні забезпечує комфортом і затишком кожного.

Зміст:

Ліжко зможе забезпечити затишком і комфортом спальне приміщення. Тому дуже зручне ліжко в кожзамі (екошкіра) сірого кольору з підйомним механізмом сподобається кожному сучасному покупцеві, який цінує красу і зручність.

Характеристика ліжка з ящиками для білизни на замовлення

  • всередині під матрацом ніша з двох ящиків для ліжка
  • підйомний механізм з газовими амортизаторами
  • оббивка кожзам (шкіра, тканина)
  • квадрати на узголів’ї с утяжками
  • ортопедичний каркас з металу з ламелями під матрац
  • виробник 2-спальних ліжок в Києві

Красивий виріб має м’яке узголів’я, яке прошито оригінальними квадратами. Слід зазначити, що виробник під час виготовлення красивого виробу використовував тільки найкращі матеріали, які мають просто чудову якість. Наприклад, короб двоспального ліжка з оригінальним узголів’ям виготовлений з ламінованого ДСП. Красивий виріб має також ортопедичний матрац, який дозволить в будь-який час доби насолоджуватися прекрасним відпочинком. Але це ще не все! Варто ще сказати, що міцне ліжко має підйомний механізм, який приховує місткий короб для зберігання білизни. Матрас кровати лежит на металлическом каркасе, который имеет ламели из бука.

Фото ліжка з нішею для білизни на замовлення

ліжко з ламелями ортопедичне ліжко ліжко з коробом двоспальне ліжко ліжко з підйомним механізмом ліжко з ящиками спинка ліжка узголів'я з утяжками ліжко з ящиком ліжко з матрацом ліжко з ящиками під матрацом на замовлення ліжко з ящиками на замовлення

Виробництво двоспальних ліжок з ящиками для білизни на замовлення в Києві.

Двоспальне ліжко з внутрішніми ящиками стане чудовою прикрасою спальні і дозволить насолодитися найкращим відпочинком і комфортним сном.

Відео по ліжку з ящиком і з підйомним механізмом на замовлення

Кровать с ящиком на заказ

Ціни за розмірами ліжок з ящиком