Меблі в квартиру 107

Ціна: индивидуальный просчет грн
02.03.2016

Нестандартні по дизайну і розмірам меблі в квартиру на замовлення в Києві. Зверніть увагу на меблі для квартири виробництва України.

Фото по меблям під ключ на замовлення

дизайн дитячої кімнати дизайн кімнати для дитини інтер'єр дитячої кімнати дизайн дитячої спальня спальня ліжко з мдф приліжкова тумбочка ліжко з мдф приліжкова тумбочка з фарбованого мдф шафа для спальні на замовлення меблі в спальню шафа в кімнату замовний диван вітальня на замовлення диван диван на замовлення тумбочка під тв на замовленнякухня на замовлення кухня кухня на замовлення кухня на замовлення кухня на замовлення кухня меблі на замовлення тв стінка меблі під замовлення тумбочка під тв на замовлення меблі в кімнату меблі в кімнату гардеробна на замовлення шафа на замовлення тумбочка під тв на замовлення тумбочка під тв на замовлення меблі у ванну меблі на замовлення меблі в кімнату гардеробна гардеробна

Обставляємо м’якими і корпусними меблями квартири під ключ.

Відео по меблям в квартиру під ключ

П-образная кухня на заказ

Стилі в інтер’єрі

Стиль в інтер’єрі грає величезну роль. На настрій впливає колір, деталі, зручність меблів і фактура, що переважає в оздоблювальних матеріалах. Особисті уподобання людей різноманітні, що змушує дизайнерів опановувати досконало кілька стилів. Розповімо про деякі популярні з них.

Стиль авангард є одним з популярних, оскільки не тільки красивий, але і практичний. У стилі авангард можна змішувати, комбінувати і поєднувати кольори і фарби. При цьому потрібно навчитися відчувати грань між авангардним і вульгарним. У цьому стилі кожна річ, яка виділяється із загального ансамблю, знаходиться на місці. Для цього стилю навряд чи підійдуть стандартні меблеві гарнітури і шпалери. Все перебуває в уявному хаосі.

Ппопулярним є стиль класицизм, який виник ще в 17 столітті. Риси стилю -- строгі геометричні форми, використання дорогих матеріалів, таких як шовк, натуральний камінь і дерево, симетричність і точність. У сучасній інтерпретації такий стиль уникає яскравих і помітних кольорів.

Приміщення в стилі класицизму зазвичай правильної форми, виконане в спокійній колірній гамі.

Стиль не перевантажений деталями, від нього віє надійністю і респектабельністю.

Модерн популярний, незважаючи на те, що цьому стилю вже майже сто років. Стиль зародився на зорі 20 століття, тому припускав використання всього, що було винайдено до цього. Стилю характерно виявлення фактури і пластичних можливостей матеріалу, лінії в інтер’єрі такого стилю вишукані і м’які, нагадують вигини рослинного орнаменту. Також характерно використання сучасних матеріалів, на відміну від класичного стилю.

Одним з підстилів модерну є стиль ар-нуво. Він зародився у Франції, як один із напрямів модерну. Для стилю характерна наближеність інтер’єру до природи, асиметрія, використання декоративних елементів з зображеннями рослинності і краси жіночого тіла. Цей стиль подобається любителям природи.

Ар-нуво відмовляється від прямих і симетричних ліній, як ніби намагаючись спростувати той факт, що він виконаний руками людини, і довести природне походження.

Існує багато стилів, кожен з яких характеризує певну епоху, настрій епохи і людей. Тому вплив кожного стилю на людей відрізняється.