М’яка двоспальне ліжко 491

Ціна: индивидуальный просчет грн
09.04.2020

Ексклюзивне м’яке двоспальне ліжко на замовлення для великої спальні в приватному будинку. Купити м’які двоспальні ліжка в Києві в тканині виробництва Бельгія.

Зміст:

Характеристика м’якого двоспального ліжка на замовлення

  • розмір спального місця 180 на 200 см
  • габарити ліжка: +40 см до ширини, +65 см до довжини спального місця (можливо зменшення габаритів за рахунок бічних частин і спинки)
  • з підйомним механізмом
  • з великим ящиком для білизни
  • бічні частини подіуму м’які
  • низьке м’яке узголів’я з утяжками
  • оббивка бельгійська тканина iris deep ocean
  • виготовимо на замовлення м’які двоспальні ліжка в Києві, виробник меблів MES Company

Широке 2х спальне ліжко з низькою м’якою спинкою з тканини флок. При замовленні встановлюється потужний підйомний механізм на газових амортизаторах.

Виготовляємо стильні ліжка для просторих спалень на замовлення.

Фото ліжка з м’яким узголів’ям на замовлення

м'яке двоспальне ліжко м'яке двоспальне ліжко на замовлення

Ефект м’якості і обсягу створені за допомогою еластичного пінополіуретану і флокової бельгійської тканини.

двоспальне ліжко з м'яким узголів'ям на замовлення двоспальне ліжко з м'якою спинкою на замовлення двоспальне м'яке ліжко на замовлення м'які двоспальні ліжка на замовлення двоспальні ліжка на замовлення м'які ліжка на замовлення м'яке ліжко 180х200 на замовлення

Двоспальні ліжка великих розмірів збільшують простір в інтер’єрі спальні.

двоспальне ліжко 180х200 на замовлення м'яке двоспальне ліжко на замовлення

Відео на велике двоспальне ліжко в спальню

Мягкая двуспальная кровать на заказ

Купівля ліжок з м’якими спинками

Людина в стані сну проводить 1/3 свого життя. Здоровий повноцінний сон є гарантією вдалого дня. Тому вибирати ліжка потрібно з ретельністю.

В першу чергу враховується зручність і визначаються розміри. У тому випадку якщо людина проживає одна, вона може скористатися варіантом покупки односпального або півтора спального ліжка. Хоча краще купувати ліжко великих розмірів. На просторому ліжку спати набагато зручніше. Інша справа, якщо сильно обмежений простір кімнати.

Деякі вважають за краще замість ліжка користуватися розкладним диваном. Однак цей варіант не вважається оптимальним для сну. Цей предмет меблів призначений для відпочинку в положенні сидячи протягом дня.

Розміри і стандарти меблів в кімнату

Стандартному односпальному ліжку притаманно наявність двометрової довжини. Ширина досягає 100 см. Визначення відповідної ширини визначається просто. Необхідно лягти на ліжко горілиць і руки скласти за головою. Якщо повністю розміщуються розведені лікті, значить, ліжко підходить. При цьому довжина ліжка повинна бути більше на 15 см.

Варіантом для сімейної людини стануть ліжка двоспальні. Ширина варіюється в межах 1,6 -- 2 м. Довжина -- до 2-х метрів. При можливості купуйте найбільше ліжко. Що ж стосується будови відповідного ліжка. Воно представлено у вигляді конструкції з ніжками. При цьому ніжки виступають в якості окремого елемента і можуть стати продовженням узголів’їв. Під другим варіантом мається на увазі міцна модель, проте, ніжки з часом мають схильність до розкручування, розгойдування і скрипу. Під час виробництва каркаса стандартних ліжок застосовують ДСП і МДФ. Подібного роду матеріали розшаровуються часто в місцях кріплення. Кращим матеріалом для ліжка стануть тверді породи дерева, яке славиться теплотою і міцністю.