Напівкруглий диван 105

Ціна: индивидуальный просчет грн
29.02.2016

Купити напівкруглий диван у виробника меблів МЕС-компані в Києві. Витончені напівкруглі дивани вибирають люди, які цінують комфорт і мають тонкий смак. Радіусний диван стане прикрасою будь-якої кімнати. Особлива форма виробу дозволить розташувати його прямо в центрі кімнати.

Слід сказати, що меблевий предмет ідеально підійде для будь-якої вітальні кімнати. Диван чудово впишеться в загальний дизайн кімнати і подарує їй атмосферу розкоші і неперевершеного комфорту.

Виріб має міцний каркас, оббитий бордовим шкірзамінником високої якості. Задня частина каркаса не має якихось опуклостей і не красивих грубих швів. Для виготовлення даного виробу використовувалися тільки високоякісні матеріали, які абсолютно безпечні для людини.

Потрібно сказати, що з покупкою напівкруглого дивана ви отримаєте напівкруглий білосніжний стелаж, який з точністю повторює форму меблевого виробу. На ці полки можна встановлювати різні речі і предмети декору.

Сам диван має кілька подушок однакового розміру. Подушки дивана обтягнуті білою шкірзамінником. Меблевий предмет має досить великі розміри, тому на ньому зможе розміститися відразу велика родина або велика компанія людей. Виріб дуже комфортний і затишний. На ньому дуже приємно відпочивати і проводити свій вільний час.

Фото напівкруглого дивана на замовлення

радіусный диван Київ радіусный диван від виробника радіусный диван виробництво радіусный диван виробник напівкруглий диван від виробника напівкруглий диван з поличками напівкруглий диван у вітальню радіусний диван з подушками радіусний диван на замовлення Київ радіусний диван в інтер'єрі радіусний диван магазин виробництво диванів м'який напівкруглий диван напівкруглий диван на замовлення напівкруглий диван радіусний диван на замовлення радіусний диван диван на замовлення напівкруглий диван Київ напівкруглий диван виробництво напівкруглий диван виробник напівкруглий диван в Києві

Відео по радіусному дивану для кухні студії

Полукруглый диван на заказ

Каталог всіх напівкруглих диванів.