Напівкруглий диван 137

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2016

Виготовлений напівкруглий диван на замовлення не розкладний. Напівкруглі дивани можна купити в Києві (Україна) від провідного виробника м’яких меблів MES Company. Повторюємо форму приміщення як півкола, так і довільну форму. На зміну диванів стандартної форми, по праву визнаним класичним варіантом, приходять вироби оригінального виконання. Напівкруглі, овальні і радіусні дивани все частіше встановлюються в сучасних приміщеннях з ексклюзивним інтер’єром: вітальня, кухня-студія, кімната відпочинку, спальня. Надаючи їм своєрідний шарм, вони відмінно доповнюють меблеву композицію.

Содержание:

Виготовлення цієї моделі дивана напівкруглої форми здійснюється досвідченими фахівцями в Києві. Виробництво під замовлення дозволяє задовольнити всі вимоги замовника до оформлення моделі. Цей виріб чудово підійде для об’ємних віталень з нестандартним дизайном. Напівкруглий диван місткий і великий, але розкладка виробником не передбачена. В якості оббивки використана сучасна флокова тканина, по своїй текстурі нагадує замшу і відрізняється високим ступенем зносостійкості. При побутовому забрудненні легко чиститься, що не протирається і не продавлюється, тому з плином часу не втрачає товарний вигляд. Обтічні форми дозволяють виробу гармонійно вписатися в будь-який інтер’єр, не захаращуючи простору. Загальний дизайн дивана відповідає заявленим замовником критеріями, при виробництві враховуються всі побажання, що стосуються модифікації і розмірів моделі.

Характеристики напівкруглого дивана на замовлення

 • напівкругла (овальна, радіусна) форма;
 • довжина сидіння -- 2,3 м, проте можливо його збільшення або зменшення;
 • матеріал оббивки -- флокова тканина;
 • відтінок -- світло-жовтий, пастельний;
 • круглі ніжки з хромованого металу;
 • високоміцний каркас, в основі якого натуральне дерево, ДСП та фанера;
 • в якості наповнювача м’яких поверхонь використовується щільний пінополіуретан. Різна щільність дозволяє зробити окремі деталі вироби більш м’якими, а інші -- жорсткими;
 • низька спинка, яка не виходить за межі сидіння;
 • оригінальне широке двосекційний сидіння;
 • три щільні подушки квадратної форми відповідного кольору;
 • охайна прошивка.

Індивідуальний підхід дозволяє виготовити напівкруглі; дивани в потрібних розмірах, з потрібним радіусом і з дотриманням потрібної колірної гами. За бажанням замовника в дизайн напівкруглої моделі вносяться відповідні коригування. Також можливе виготовлення овального дивана з вбудованим розкладним механізмом. Рівень м’якості закруглених сидінь забезпечується різною щільністю набивання і вибирається виходячи з головного призначення виробу і умов подальшої експлуатації. Радіусний диван на замовлення відрізняється сучасністю, стильним дизайном і оптимальними експлуатаційними характеристиками, придатними для найбільш вимогливих покупців.

Виготовлення нестандартних напівкруглих диванів півмісяцем на замовлення.

Фото радіусного дивана для кухні студії в Києві

Напівкруглий диван для кухні напівкруглі дивани на замовлення Напівкруглий диван на замовлення виробництво диванів радіусні дивани на замовлення радіусний диван виробництво диванів на замовлення овальні дивани на замовлення радіусний диван на замовлення напівкруглі дивани м'які меблі для кухні студії овальний диван радіусні дивани Напівкруглий диван на кухню овальний диван на замовлення овальні дивани Напівкруглий диван не розкладний Напівкруглий диван в інтер'єрі напівкруглий диван

Відео по дивану напівкруглої форми на замовлення в жовтому кольорі

Полукруглый диван на заказ