Напівкруглий модульний диван 110

Ціна: индивидуальный просчет грн
29.02.2016

Купити напівкруглий модульний диван на замовлення в Києві. Модульні дивани від виробника з модулів. Кожному власнику сучасної і просторої вітальної кімнати сподобається красивий і досить великий напівкруглий диван білого кольору. Дуже м’який і затишний диван має велику місткість. На ньому дуже приємно відпочивати і проводити вільний час.

Характеристика модульного дивана на замовлення

  • довільної форми з радіусами, напівколами, овалами і закругленнями
  • оббивка тканина або шкірозамінник (або шкіра)
  • складається з окремих модулів
  • повторює форму стіни
  • з різнокольоровими декоративними подушками

Слід сказати, що великі меблеві предмети світлого кольору чудово виглядають у величезних житлових приміщеннях. І це дійсно так! Адже світлий колір оббивки збільшує розміри дивана в 2 рази. Великі інезвичайні дивани надають великому приміщенню оригінальності і пишноти. Ці вироби зроблять інтер’єр вітальної кімнати воістину красивими і дуже привабливими.

Виробництво модульних диванів зі складальних модулів в Києві.

Великий напівкруглий диван білого кольору виготовляється на замовлення. У своєму наявності виріб має певну кількість модулів, для зручності перевезення і подальшого монтажу. Крім цього, великий м’який виріб має високоміцний каркас і надійні матеріали. Меблевий предмет може мати різну ступінь м’якості. Все залежить від побажання замовника і технічних можливостей. Також під час покупки дивана власнику дістануться невеликі подушки обтягнуті якісною і різнобарвною тканиною. Різнобарвні подушки надають загальному вигляду дивана деяку оригінальність і красу.

Фото дивана нестандартної форми

напівкруглий диван в інтер'єрі напівкруглий модульний диван овальний диван напівкруглий білий диван напівкруглий білий диван напівкруглий диван

Відео по модульному дивану від виробника на замовлення

Полукруглый модульный диван на заказ