Ортопедичне ліжко 468

Ціна: 21000 грн
23.04.2019

М’яке ортопедичне ліжко на замовлення в сірій тканині для спальні. Купити двоспальні ортопедичні ліжка в Києві з підйомним механізмом.

Зміст:

Характеристика ортопедичного ліжка на замовлення

  • спальне місце ортопедичної основи під матрац 160х190 см
  • оббивка сіра тканина велюр
  • з підйомним механізмом на газліфтах
  • з ніжками з дерева, темні
  • узголів’я складається з м’яких подушок зі знімними чохлами
  • з нішею для білизни під матрацом
  • виготовимо м’які ортопедичні ліжка на замовлення в Києві від виробника MES Company

Стильне двоспальне ліжко в сірому кольорі з м’яким узголів’ям в спальню. Оббивка стійка до забруднень, підходить для щоденного використання. Подушки на спинці в чохлах для зручності чищення. На бічних частинах знімний чохол з тканини кріпиться липучками.

Виготовлення двоспальних ліжок з м’яким узголів’ям на замовлення.

Фото ліжка з ортопедичною основою під матрац

ортопедичне ліжко ортопедичне ліжко на замовлення двоспальне ортопедичне ліжко на замовлення ортопедичне ліжко з матрацом на замовлення ліжко з ортопедичною основою на замовлення

Правильно підійдіть до вибору такого елемента спальні, як ортопедичне ліжко.

Корисні властивості ортопедичних ліжок

Перед тим, як заснути, людина часто перевертається, щоб влягтися зручніше. Довга фаза сну переривається і перешкоджає відновленню сил, що позначається на ранковому пробудженні. Людина відчуває себе не виспаним і млявим. Про цю проблему забудете з придбанням спеціального м’якого ліжка з ортопедичним ефектом.

ортопедична основа під матрац для ліжка ліжко з м'яким узголів'ям на замовлення ортопедичне ліжко з м'яким узголів'ям на замовлення

Міцний здоровий сон -- це правильно підібране двоспальне ліжко

Анатомічний матрац, повторюючи контури фігури, здатний тривалий час підтримувати в прямому положенні хребет людини, сприяючи профілактиці таких поширених хвороб спини: остеохондроз, сколіоз та інші. Під час сну на ліжку такого виду не тільки поліпшується кровообіг, а й знімається напруженість м’язів. Завдяки конструкції ортопедичних двоспальних ліжок навантаження розподіляється по поверхні, що робить сон комфортним.

ортопедичні ліжка на замовлення двоспальні ліжка на замовлення ортопедичне ліжко з підйомним механізмом на замовлення

Ще один факт і те, що для виготовлення таких меблів, використовуються безпечні і екологічно чисті матеріали. Матрац проходить обробку антибактеріальним просоченням, тому виключена поява шкідливих мікроорганізмів і бактерій, що захищає людину від алергічних реакцій. Кожен, що піклується про здоров’я, не відкладає покупку ортопедичного ліжка.

м'яке ортопедичне ліжко на замовлення

Відео по м’якому ортопедичному ліжку на замовлення

Ортопедическая кровать на заказ

Купити 2х спальне ліжко кожен може в місті Київ. В інші міста України відправляються меблі вантажоперевізниками.