Петля Clip top Blumotion 155 ° від Blum

13.01.2018

Оптимізована петля Clip top Blumotion 155° зі вбудованим амортизатором забезпечує комфорт використання меблів, особливо в шафі для запасів Space Tower. Наші петлі прекрасно підходять для різних ситуацій!

Розширення асортименту петель Blum

Відстеження сучасних тенденцій меблевої галузі та розробка відповідних рішень для виробників – в цьому суть нашої щоденної роботи. В даний час особливо актуальні продумані дизайнерські ідеї, які можна реалізувати за допомогою наших нових петель.

Петлі Clip top Blumotion з великим кутом відкривання 155°

Хто не хотів би мати шафу для запасів, двері якого широко відкриваються, а ящики висуваються без будь-яких ускладнень? Шафа Space Tower, обладнаний нашими новими петлями Clip top Blumotion з великим кутом відкривання 155° і нульовим входженням, якраз відповідає цим вимогам. При цьому розміри петель не змінилися. Надійна система амортизації Blumotion компактно прихована в петлі і непомітно забезпечує м’яке і безшумне закривання дверей. Виробників меблів також безсумнівно порадують позитивні зміни в процесі монтажу: вони можуть симетрично встановлювати заглушки на чашку і плече петлі.

Глибина свердління отвору під чашку петлі 11,5 мм залишилася колишньою, так само як і можливість регулювання в трьох площинах.