Пуфи на замовлення 42

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2016

Купити пуфи на замовлення різних форм: квадратні, круглі. Пуфи -- виробник МЕС на ринку м’яких меблів в Києві вже багато років. За фотографією можемо прорахувати будь-який пуф або інший тип меблів в будинок. Замовити або подивитися готові вироби в живу можна у нас в офісі в місті Київ.

Фото пуфів на замовлення

пуф з гудзиками пуф з гудзиками відкривний пуф відкривний пуф відкривний пуф круглий чорний пуф круглий пуф білий пуфи з гудзиками на замовлення квадратний пуф кольорові пуфи квадратний пуф різнокольоровий пуф трикутний пуф зелений пуф пуф круглый пуфик

Відео по пуфам на замовлення в Києві

Пуфы для прихожей на заказ

Пуфи завжди були невід’ємним атрибутом будь-якого інтер’єру. Вони прикрашають собою не тільки житлові приміщення, а й офіси, бари і ресторани. Незважаючи на те, що пуфи не мають спинок, вони дуже м’які і неймовірно зручні. Ми пропонуємо вашій увазі пуфи круглої форми, що виготовляються за індивідуальними проектами в різному стилі і розмірах.

Основні особливості виготовлення пуфів

  • різна форма (круглі, напівкруглі, квадратні, прямокутні, радіусні і т.д.);
  • численні модифікації -- закриті і відкривні. У відкривних пуфах сидіння піднімається, відкриваючи доступ до об’ємної скриньки всередині. В таких нішах можна зберігати повсякденні дрібниці, вирішуючи тим самим нагальну проблему дефіциту простору;
  • різні варіанти оббивки -- тканина, натуральна або штучна шкіра;
  • різне дизайнерське оформлення -- одношарові або багатошарові пуфи, з втяжками або без, з гудзиками або без них.

Будь-яка модель пуфа вимагає кропіткої роботи київських фахівців. Всі моделі виготовляються на замовлення. Ви можете замовити пуф трикутної або квадратної форми, що підходить за стилем до інших предметів інтер’єру -- ліжка, шафи, тумбочок і т.д. При виборі відкривається величезний простір для фантазії.

Дані пуфи виконуються на замовлення від виробника. Також можливе виготовлення пуфа на замовлення по фото.

пуф з капітоне на замовлення