Розкладаючийся кутовий диван 123

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2016

Купити розкладаючийся кутовий диван на замовлення. Розкладний з механізмом міленіум в Києві. Чудово красивий кутовий диван з якісними матеріалами в наявності ідеально впишеться в загальний дизайн житлової кімнати. Меблевий виріб виготовляється на замовлення. Під час виготовлення м’якого предмета меблів враховуються всі побажання замовника. Стандартний колір оббивки має сірий колір. Однак колір оббивки може бути змінений за бажанням замовника.

Гарний диван має високоміцну підставу та досить просторові розміри, завдяки яким на ньому можуть розміститися відразу кілька людей. Потрібно сказати, що на меблевому предметі приємно не тільки сидіти. Комфортний виріб має розкладний механізм, завдяки якому за кілька секунд можна організувати досить велике та комфортне спальне місце, на якому можуть розміститися ваші гості.

Характеристика розкладаючого кутового дивана на замовлення

  • кутова форма
  • розкладний вперед механізм міленіум
  • в комплекті з розкладним механізмом поставляється ортопедичний матрац
  • механізм призначений для щоденного сну
  • підлокітники з натуральної шкіри
  • сидіння та подушки в тканині флок
  • ніжки з дерева

Диван в якості оббивки має якісний кожзам, який стійкий до стирання та різних ушкоджень. На поверхні меблевого предмета є красиві та охайні шви. Крім цього диван має високоміцні ніжки з дерева.

Виготовляється розкладаючий кутовий диван індивідуально на замовлення за розмірами.

Сучасний затишний та м’який диван подарує кожній людині кращий комфорт та зробить будь-яке приміщення затишним та красивим. Крім цього сучасний виріб порадує своїми розмірами, високою якістю та прекрасним зовнішнім виглядом.

Фото кутового дивана з механізмом розкладання вперед

диван з розкладним механізмом вперед м'які меблі на замовлення диван з підлокітниками диван з механізмом дизайн дивану диван в кімнату кутовий диван на замовлення сірий кутовий диван диван з механізмом міленіум виробництво розкладних диванів диван на замовлення виготовлення розкладаючих диванів диван з натуральної шкіри ніжки з дерева ясен розкладний кутовий диван кутовий диван розкладаючийся виробництво МЕС Компані м'які меблі диван в інтер'єрі кутовий

Відео по дивану з розкладним механізмом вперед міленіум

Серый диван в комнату на заказ

Раскладывающийся угловой диван вперед на заказ