Розкладний диван на кухню 146

Ціна: индивидуальный просчет грн
19.04.2016

Виготовлення розкладних диванів для кухні на замовлення в Києві. Розкладається розкладний диван на кухню вперед за допомогою розкладного механізму мералат, який призначений більше як гостьовий варіант для сну.

розкладний механізм дивана мералат

Що може бути краще, ніж розкладається кухонний диван вперед, який можна помістити на кухню? Правильно -- розкладний м’який диван від виробника, який виготовляється на замовлення з будь-яких розмірах. Унікальність цього кухонного дивана складно не помітити -- високі подушки забезпечують м’якість, а маленький розмір дозволить без обмеження простору вписати його в кухню будь-яких габаритів. Навіть при щоденному інтенсивному використанні він не втратить свого товарного вигляду і прослужить багато років, перш ніж буде відвезений на дачу. Але навіть там він залишиться незамінним елементом меблів, так як легко перетворюється в зручне спальне місце і приймає на себе не менш важливу роль, ніж оточення господарів комфортом на кухні під час трапези.

Характеристики розкладного дивана на кухню

  • Довжина 125 см, висота сидіння від підлоги 45 см, висота спинки 90 см, глибина 76 см, глибина посадкового місця 54 см.
  • Тканина велюрова світло-синього кольору з колекції корд 220
  • Механізм розкладний мералат, розкладається вперед, ламелі присутні.
  • Ширина спального місця 93 см.
  • Матрац пенополіуретановий
  • Каркас виконаний з дерев’яного бруса і фанери, а м’які частини зроблені з пінополіуретану і синтепону.
  • Ніжки металеві хромовані.
  • Виробництво диванів розкладних вперед в Києві.

Є можливість замовити диван на кухню зі зміною параметрів.

Фото розкладаючого кухонного дивана

Розкладний диван на кухню диван на кухню Розкладний диван вперед на кухню Розкладний диван для кухні Розкладний диван на кухню на замовлення розкладаючийся диван на кухню розкладаючийся диван на кухню на замовлення кухонний диван зі спальним місцем Розкладний кухонний диван Розкладний диван для кухні диван для кухні зі спальним місцем Розкладний диван

Відео по розкладному дивану вперед для кухні на замовлення

Раскладной диван на кухню на заказ

диван без підлокітників в інтер'єрі на замовлення