Шафа зі шпону 61

Ціна: индивидуальный просчет грн
02.07.2016

Купити шафу з шпону на замовлення шпонований в Києві. Виготовлення за індивідуальними проектами шаф та корпусних меблів зі шпону дерева на замовлення. Дизайн і розміри формуються індивідуально в залежності від інтер’єру офісу, квартири або будинку. Хороші дорогі меблі з деревного шпону створюють в приміщенні затишок. Шпон -- один з найпопулярніших матеріалів, який використовується при виготовленні хороших меблів для будинку, квартири або офісу. Одні з популярних кольорів і структур: шпон ясеня, шпон дуба.

Особливості шафи зі шпону

Основні параметри і важливі характеристики шпонованої шафи для офісу:

  • матеріали: шпон ясеня, дерево ясен для виготовлення обрамлення
  • шафа розпашна
  • наповнення підбирається індивідуально
  • виробник петель для фасадів німецький виробник Блюм
  • ручки напівкруглі
  • з антресоллю
  • шафа в шпоні вбудована в нішу на замовлення

Для виготовлення подібних виробів, як шафи використовуються дерево або плити МДФ покриті шпоном. Обклейка натуральним шпоном дає можливість створити зовсім інший зовнішній вигляд виробу. Кожне замовлення вимагає індивідуального підходу.

Шафи в шпоні мають більш натуральний зовнішній вигляд і не мають явних проклеєних торців.

Вбудовані в нішу вироби виглядають дуже красиво в інтер’єрі, але і в той же час вимагають від виробника уважного опрацювання при вимірі, складанні ескізу і установці. Додаткові правильно підібрані декори і доповнення створюють особливий дизайн.

Параметри шафи зі шпону ясена

Матеріали і функціональність шпонованої распашної шафи на фото
фасадишпон ясеня
внутрішня частиналаміноване ДСП (ЛДСП)
дверірозпашні, з ручками
розташування в приміщеннівбудований в нішу
зовнішнє обрамлення по периметру і в центрінатуральне дерево ясен
внутрішнє наповнення шафиполки, відділення для речей
фурнітурапетлі Blum з доводчиками
призначеннядля офісу в Києві

Фото распашного шкафа на заказ

шафа зі шпону для офісу шпоновані меблі на замовлення виробництво шаф в офіс шафа в шпоні на замовлення шафа зі шпону ясена на замовлення шпоновані меблі шафа з шпону в офіс шафа зі шпону шпонована шафа шпонована шафа на замовлення шафа з шпону в інтер'єрі меблі в шпоні шафа в інтер'єрі шафа зі шпону на замовлення виготовлення шаф зі шпону меблі зі шпону мебель из шпона на заказ шафа в шпоні шафа зі шпону ясена меблі в шпоні на замовленнякреслення шафи зі шпону ескіз шафи зі шпону проект шафи зі шпону

Освітлення меблів

Також потрібно звернути увагу і на освітлення, яким можна створити певний ефект. Хороший результат досягається встановивши освітлення з потрібного боку, кольору, потужності і інтенсивності.

Відео по шафі в шпоні на замовлення з дерев’яним обрамленням

Шкаф из шпона на заказ