Стіл на металевих ніжках 52

Ціна: индивидуальный просчет грн
24.07.2018

Кутовий білий стіл на металевих ніжках на замовлення з фарбованого МДФ. Купити столи на залізних опорах в Києві з пеналом. Виготовлення меблів для комп’ютера.

Зміст:

Характеристика столу на металевих ніжках на замовлення

  • кутової форми
  • з приставним пеналом: двері распашні з ручкою, матове скло сатин в металевому профілі, наповнення полиці і висувні ящики з доводчиком (напрямні Блюм)
  • стільниця кутова з фарбованого МДФ білий мат
  • з підставкою під стаціонарний системний блок, з виходами під дроти
  • корпус з ламінованого ДСП білого кольору
  • ніжки металеві з профільної труби
  • опори пластикові регульовані
  • виготовлення кутових столів з металевими ніжками на замовлення в Києві МЕС Компані

Металеві ніжки для столу підкреслюють витонченість і стиль інтер’єру мінімалізм. Колір заліза білий або чорний однаково добре виглядає. За призначенням виготовляються обідні, на кухню або для кафе. У прикладі комп’ютерний письмовий стіл кутової форми з приставним пеналом з правого боку. Меблі з складовими частинами з металу все частіше сьогодні використовують в дизайні квартир і будинків.

Виготовимо меблі з МДФ фарбування з елементами металу на замовлення.

Фото білого кутового столу з залізними опорами

стіл на металевих ніжках стіл на залізних ніжках стіл на залізних опорах стіл на металевих опорах стіл з пеналом на замовлення кутовий стіл з ящиками на замовлення кутовий стіл з пеналом на замовлення кутовий стіл на металевих ніжках на замовлення кутовий стіл з фарбованого МДФ на замовлення виготовлення столів на металевих ніжках на замовлення виготовлення столів на металевих ніжках на замовлення кутовий білий стіл на замовлення

Креслення комп’ютерного столу з пеналом на замовлення

креслення кутового столу на металевих ніжках на замовлення проект кутового столу на металевих ніжках на замовлення дизайн проект кутового столу на металевих ніжках на замовлення креслення кутового столу з металевими ніжками на замовлення білий кутовий стіл з металевими ніжками на замовлення