Телевізійна стінка в зал 403

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2016

Ефектна дизайнерська телевізійна стінка ТВ в зал на замовлення. З фарбованими МДФ фасадами з 3d панелей білого кольору. Стане оригінальною прикрасою вітальні. Виготовляється в потрібних розмірах відповідно до індивідуального проекту фахівцями в Києві. В основній конструкції використовується МДФ з матовим фарбуванням.

Зміст:

Характеристика телевізійної стінки під ТВ на замовлення

  • корпус виготовлений з фарбованого МДФ;
  • міцне шліфоване скло (загартоване);
  • дверні петлі Blum (Блюм);
  • в середині передбачена містка ніша для телевізора стандартних розмірів;
  • з боків використані пенали з вишуканим дизайнерським елементом і які прикрашають кімнату.

Бічні частини стінки являють собою подовжені дзеркальні вітрини з безліччю рівних поличок. На них можна розставити посуд, встановити цифрові фоторамки або скласти повсякденні речі. Але головною особливістю цієї моделі стінки є великі 3D панелі, що являють собою двері на петлях. В конструкції використана фурнітура від німецької фірми зі світовим ім’ям Blum (Блюм). З цієї фурнітурою забезпечується легке відкриття і закриття дверцят, що забезпечує зручність при повсякденному користуванні шафою. Перевірена часом і зарекомендувала себе виключно з кращого боку фурнітура Блюм вражає тривалим функціонуванням та сучасним дизайном.

В об’ємній ніші під телевізор пророблені відповідні отвори для виведення проводів.

Для ефектного освітлення робочої зони передбачені лампочки. Це не просто стінка, а повноцінний і корисний елемент декору, що поєднує в собі якості функціональних меблів і стильної прикраси.

Стінка виготовляється в потрібних розмірах, які відповідають габаритам приміщення і загального оформлення вітальні кімнати. Білий колір, будучи універсальним, створює сприятливу атмосферу в приміщенні, заспокоює і надихає. Для підсвічування використані як звичайні лампи, так і оригінальні софіти. Виготовляється в Україні на замовлення.

Фото із стінкою для телевізора з фарбованого МДФ

стінка з мдф стінка для вітальні стінка з 3d панелями стінка для телевізора стінка 3д панелі меблі в вітальню виготовлення телевізійних стінок на замовлення стінка в зал стінка для залу стінка з мдф стінка на замовлення стінка під тв стінка в кімнату стінка в приватний будинок стінка з фарбованого МДФ під телевізор

Проект меблів для вітальні з МДФ

3d проект стінки в вітальню на замовлення 3d проект тв стінки на замовлення креслення стінки під тв з розмірами на замовлення

Відео огляд по тв стінці для вітальні з 3d фасадами

Стенка в зал на заказ