Туалетний столик в шкірі 53

Ціна: индивидуальный просчет грн
04.03.2016

Стильний туалетний столик для макіяжу в шкірі на замовлення з дерев’яною стільницею, який буде оригінально виглядати в будь-якому інтер’єрі спальні. Може виготовлятися окремо або в комплекті з пуфом, дзеркалом або іншими предметами меблів. Виконується київськими фахівцями на замовлення в будь-якому розмірі і типі натуральної шкіри.

Характеристики будуарного столика зі шкіри

  • надійна стільниця, виготовлена з натурального дерева;
  • ніжки, оббиті високоякісною натуральною італійської шкірою. Стандартний колір – темно-коричневий, але можливі й інші варіанти виконання;
  • стійкі дерев’яні ніжки.

У комплект входить також маленький шкіряний пуф квадратної форми. Шкіряна поверхня ефектно прошита щільними нитками таким чином, що ділить бічні частини столика на кілька опуклих частин. Для надання форми вони набиті щільним наповнювачем, найчастіше це пінополіуретан.

Головною перевагою такого столика є його компактність. Він дуже легкий, тому зручно переставляється з місця на місце. Може замінити приліжковий столик або тумбочку. З урахуванням того, що виріб може бути виготовлено в будь-якому кольорі, воно з легкістю впишеться в загальний інтер’єр будь-якої кімнати і буде гармоніювати із загальним дизайном приміщення. Замовивши цей столик, ви не прогадаєте.

Фото туалетного столика зі шкіри та шпону на замовлення

туалетний столик в шкірі на замовлення