Великий круглий пуф з каретною стяжкою

Ціна: индивидуальный просчет грн
05.11.2016

Виготовлений великий круглий пуф з каретною стяжкою на замовлення. Виробляємо круглі пуфи з утяжками капітоне по фото або 3d візуалізації.

Зміст:

Пуф -- виріб з історією. Він з’явився ще в античні часи і був обов’язковим атрибутом при дворах в будуарах і спальнях вельмож. Поступово інтерес до пуфів згас, але останні тенденції знову ввели м’які табурети, якими і є пуфики, в облаштування квартир і салонів.

MES Company пропонує своє бачення пуфа в сучасній інтерпретації. Він досить місткий, з діаметром сидіння 140 см і демократичною висотою -- 45 см.

Той зразок пуфа, що вже виготовлений майстрами компанії для продажу, є лише еталонним. Його візуальні особливості докладно представлені в фотоекспозиції сайту.

Характеристики великого круглого пуфа на замовлення

  • пуф круглий, декорований каретною стяжкою (гудзиками);
  • корпус дерев’яний (фанера, брус, ДВП);
  • наповнювач -- поролон (пінополіуретан);
  • оббивний матеріал -- флок з дрібним ворсом (мікрофібра) підвищеної зносостійкості (Бельгія);
  • діаметр -- 1400 мм, висота -- 450 мм
  • виготовлено спеціально для магазину одягу Le Boutique в Києві, вул. Григорія Сковороди, 1
  • пластикові ніжки.

MES Company має в арсеналі великий асортимент оббивних тканин і матеріалів різного забарвлення. Розміри висоти і діаметра пуфа з каретною стяжкою (капітоне) піддаються змінам. І все тому, що виробництво меблів «з нуля» до остаточного монтажу зосереджено на одному підприємстві.

Швидкість виготовлення м’якого пуфа не перевищує 10 днів. Це безумовний плюс. І ще, MES Company чекає ваших замовлень вже сьогодні.

Фото пуфа з капітоне круглої форми

великий круглий пуф з каретною стяжкою великий круглий пуф 3d візуалізація великий круглий пуф з капітоне великий круглий пуф з капітоне на замовлення пуфи з каретною стяжкою на замовлення великий круглий пуф з гудзиками на замовлення пуфи з каретною стяжкою пуфи з каретною стяжкою на замовлення великий круглий пуф на замовлення виготовлення великих пуфів великий круглий пуф з каретною стяжкою на замовлення

Відео по великому круглому пуфу з каретною стяжкою на замовлення

Большой круглый пуф с каретной стяжкой на заказ

Пуф в магазин жіночого одягу Darya Soul

Ще один круглий пуф виготовлений в тих же розмірах. Колір -- бузковий, тканина також флок, але трохи іншої текстури. Нижче, як приклад, фото і відео кінцевого виробу. Пуф зроблений на замовлення магазину одягу для жінок Darya Soul (вул. Княжий Затон, Київ).

Пуф в магазин одягу Darya Soul Пуф в магазин жіночого одягу Darya Soul

Відео по пуфу для магазину жіночого одягу

Відео по пуфу круглої форми в магазині. Пуф з капітоне по периметру з боків і зверху на сидінні.

Пуф в магазин одежды Darya Soul на заказ