Виготовлення м’яких стінових панелей

26.03.2016

Майстер клас по виготовленню м’яких стінових панелей на замовлення. У вигляді декоративного елемента для стін обрана каретна стяжка. Підходить як для класичного, так і для сучасного стилю інтер’єру.

Замовити у виробника декоративні м’які стінові панелі за індивідуальними розмірами krovat.kiev.ua/ru/cat/nestandart/myagkie-stenovye-paneli-na-zakaz/

Зміст:

  1. Відео інструкція з виготовлення панелей для стін
  2. Фото виробництва стінових панелей своїми руками

Відео інструкція з виготовлення панелей для стін

Изготовление мягких стеновых панелей

Фото виробництва стінових панелей своїми руками

як зробити м'які стінові панелі як зробити м'які стінові панелі як зробити м'які стінові панелі як зробити м'які стінові панелі з каретною стяжкою як зробити м'які стінові панелі з каретною стяжкою як зробити м'які стінові панелі з каретною стяжкою м'які стінові панелі з каретною стяжкою стінові панелі з каретною стяжкою м'які стінові панелі з гудзиками стінові панелі з гудзиками м'які стінові панелі з гудзиками панелі з каретною стяжкою панелі з каретною стяжкою панелі з каретною стяжкою на замовлення панелі з каретною стяжкою своїми руками м'які стінові панелі з каретною стяжкою своїми руками панелі з каретною стяжкою своїми руками м'які стінові панелі з каретною стяжкою своїми руками

Стінові панелі (або м’яка оббивка стін) використовуються для декору кафе, ресторанів, клубів і навіть квартир. Кількість фірм, що займаються їх виробництвом, швидко зростає. Виробники пропонують моделі з тканини, шкірозамінника, натуральної шкіри, войлоку. Панелі можна скомбінувати в вигадливі візерунки з різних видів або кольорів оздоблювальних матеріалів або, наприклад, прикрасити декоративними гудзиками.

Набагато простіше стінові панелі виготовити на замовлення

  • При їх виготовленні на фанерний лист приклеюється ущільнювач (зазвичай поролон і синтепон), а зверху укладається вже розкроєний і декорований оздоблювальний матеріал.
  • Всі шари надійно фіксуються до основи за допомогою степлера. Можна затягнути флізеліном задню частину панелі.

Незважаючи на нескладну технологію, панелі від виробника виходять більш якісні завдяки використанню при виготовленні професійних інструментів, а також гарній підготовці фахівців.

Каретна стяжка підходить як під класичний, так і під сучасний стиль.

Декоративні панелі кріпляться відразу на стіну. Їх безсумнівним плюсом є тепло- і шумоізоляція. Панелі комбінуються по розмірах і кольорам, а при необхідності пошкодження панель легко замінюється. Можна навіть виготовити моделі панелей, які сподобалися на замовлення по фото. І тоді м’яка оббивка стін обов’язково додасть родзинку в дизайн.

Стінові панелі з каретною стяжкою (з гудзиками) виготовляються індивідуально під кожне приміщення.