Виставка Design Living Tendency 2015 – інтер’єрні тренди!

03.03.2016

Меблева виставка Design Living Tendency 2015 набирає обертів. Вибір на користь участі в проекті вже зробили багато компаній -- лідери галузі і через два місяці вони презентують новітні колекції і дизайнерські рішення для створення вишуканого інтер’єру. Кращі вітчизняні та зарубіжні бренди покажуть новинки меблів, декору, освітлення, сонцезахисних систем і текстилю.

Традиційно, осінній інтер’єрний сезон в Україні відкриває виставка Design Living Tendency -- за інтер’єрними новинками і покупками приходять саме сюди. Виставка охоплює всі напрямки сучасний дизайн, тут презентують продукцію для облаштування модного і затишного інтер’єру:

 • меблі для дому,
 • офісів і контрактного сектору,
 • освітлення,
 • покриття підлоги,
 • декор і подарунки,
 • широкий асортимент домашнього текстилю та декору вікна -- штор, гардин і сонцезахисних систем.

Design Living Tendency – найбільша спеціалізована виставка в Україні, яка незмінно збирає компанії -- лідерів ринку.

Виробники меблів і дизайнери, обов’язково повинні відвідати спеціалізовану виставку МТКТ (меблеві технології, комплектуючі, текстиль), яка проходить паралельно з DLT. Симбіоз цих виставок -- хороша платформа для розвитку бізнесу, оскільки аудиторія проекту --

 • дизайнери,
 • архітектори,
 • виробники
 • дистриб’ютори меблів і меблевих компонентів

– зацікавлені в інформації про нові тенденції у виробництві меблів.

Вибір на користь участі у виставках вже зробили компанії-лідери галузі.

Пропозиції на меблевому ринку Києва та інших міст України

 • компанії вже більше 10 років займають лідуючі позиції з виробництва меблевих фасадів в технології шпонування плитних матеріалів. На виставці компанії покажуть зразки нових покриттів пластика HPL і шпону;
 • презентує на виставці новинки світлотехнічного обладнання відомих європейських брендів, а також дизайнерські розетки, вимикачі і системи управління «розумний дім». Також компанія проводить конкурс для дизайнерів, офіційне нагородження переможців якого відбудеться на виставці Design Living Tendency 2015;
 • на осінній виставці Design Living Tendency 2015 представить нову колекцію домашніх меблів в стилістиці “лофт” із застосуванням металу. Це сучасні натуральні екологічні меблі українського виробництва з європейським рівнем якості.

Відео з виставки меблів в Києві

Выставка мебели в Киеве 2015 kiff

Повністю зануритися в процес створення меблів і предметів інтер’єру дозволить виставка «Меблеві технології, комплектуючі, текстиль», яка буде проходити паралельно з DLT в Павільйоні №1. Нові матеріали, унікальні поверхні, дизайнерські фасади, тканини і ультрасучасні комплектуючі.

Більше новин та інформації про учасників, компаніях і новинки -- на наших сайтах і в ФБ. Приєднуйтесь!

Місце проведення

Київ, вул. Салютна, 2Б метро «Нивки».

 

Підсумки заходу

З 30 вересня по 3 жовтня в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбулася найбільша подія інтер’єрного ринку України -- виставка Design Living Tendency.

За якістю, кількістю і географії експонентів, насиченості програми та активності відвідування виставка по праву вважається найбільш значущою подією в сфері дизайну та облаштуванні інтер’єру.

Експозиції виставки та її бізнес-програма були сформовані так, щоб дати відповіді на всі актуальні питання, поставлені учасниками і організаторами, а головним вектором став розвиток міжнародних зв’язків українського інтер’єрного бізнесу і диверсифікація ринку.

Цифри і факти

 • за 4 дні роботи виставок DLT і МТКТ було проведено понад 20 ділових заходів, які зібрали топових спікерів з України, країн Європи та СНД, об’єднавши, таким чином, в бізнес-програмі весь дизайнерський і архітекторський бомонд;
 • в виставках взяло участь понад 400 брендів, з них близько третини -- нові компанії;
 • виставки відвідали більше 16 000 чоловік з усіх регіонів України, країн СНД і ближнього зарубіжжя;
 • площа виставок склала близько 11 000 кв.м.

В цьому році відмінною рисою Design Living Tendency стала її емоційна наповненість, позитивний настрій і активність компаній і партнерів. Саме це вивело захід на абсолютно новий якісний рівень, довівши, що інтер’єрний бізнес змінюється, зростає і має величезні перспективи розвитку.


Виготовлення м’яких меблів на замовлення -- повний каталог диванів.

диван на замовленнядиван на замовленнядиван на замовлення диван на замовлення диван на замовлення