Виставка меблів Interior Mebel 2018

09.02.2018

Сучасна міжнародна виставка меблів Interior Mebel 2018 проходить в Києві. 7-10 лютого в МВЦ -- Міжнародний Виставковий Центр.

Зміст:

  1. Фото з виставки по меблям Interior Mebel 2018
  2. Відео з меблевої виставки в Києві

Що нового на виставці?

При безперервному зростанні числа компаній і більш широкої виставкової площі на 46% більше в порівнянні з останнім виданням підтверджує тенденції відновлення на ринку українського дизайну сучасних інтер’єрів. Interior Mebel 2018 представить вибір продукції компаній: від житлових кімнат до спалень (італійські ліжка з банкетками), від кухонь до їдалень (німецькі кухні виробництва Італія), від ванної до кераміки і внутрішньої обробки, -- останній представлений в якості новинок видання 2018 року. Деякі попередні перегляди про компанії та продукти, а також про широку програму заходів і конференцій вже доступні на веб-сайті виставки. Кілька виставкових днів, щоб показати тенденції ринку, найбільш інноваційні проекти та новітні продукти для все більш кваліфікованої і вимогливої аудиторії.

Це перший вибір для італійських і міжнародних компаній, що бажають представити свою продукцію та інновації.

Виставка є центром для професіоналів дизайну, меблів та інтер’єрів. Присутність престижних італійських і міжнародних брендів робить кращою виставкою дизайну інтер’єру в Україні. Як і щороку, INTERIOR MEBEL проведе програму заходів, конференцій та майстер-класів відомих дизайнерів і всесвітньо відомих архітекторів.

Фото з виставки по меблям Interior Mebel 2018

виставка меблів interior mebel 2018 виставка меблів interior mebel 2018 меблева виставка італійська кухня виставка меблів interior mebel 2018 у києві італійське ліжко tosconova італійські дивани італійські тканини виставка меблів київ виставка меблів в києві італійські меблі італійські меблі італійське ліжко з банкеткою у ізніжжя італійське ліжко з широкою спинкою італійське ліжко cavio casa з широкою спинкою меблі з дерева горіх українського виробництва меблі з дерева горіх виробництво українадерев'яні меблі виробник україна стіл з дерева горіх від виробника в україні виставка меблів interior mebel 2018 італійські дивани в киеве на виставці італійський диван в шкірі з підголовниками інтер'єр з італійськими меблями підліткове італійське ліжко італійське ліжко для дитини італійське ліжко для підлітка дівчинки італійське ліжко для дівчинки італійські ліжка в києві на виставці італійські крісла для спальні і кафе італійська шафа з висувними ящиками острів італійської кухні кухні на виставці в києві кухні зі стільницею зі штучного каменю італійський кутовий диван кухня з островом на виставці в києві виставка ліжок для спальні італійські меблі для офісу officina d 73меблі виробництва італія в києві на виставці елітні італійські ліжка меблі з металу та каменю італійські меблі snaidero м'які меблі виробництва італія ліжко виробництва італія ліжка на виставці в києві елітні італійські кухні елітна італійська кухня кухні на виставці в києві німецькі кухні в києві на виставці італійські ліжка двоспальні італійський комод з дерева кухня без ручок з островом елітні м'які меблі італійський диван keoma cavio елітна кухня італійські спальні італійські ліжка gamma комод виробництва італія освітлення kutek mood елітні офісні меблі елітні італійські меблі для офісу codutti італійська гардеробна італійські кухонні меблііталійське ліжко з м'яким узголів'ям італійські кухні модерн італійські меблі італійські меблі в києві на виставці ліжка італійські з банкеткою меблі для вітальні італійське ліжко для спальні дерев'яне узголів'я ліжка з led підсвічуванням узголів'я ліжка зі світлодіодним підсвічуванням італійські меблі franco bianchini casaleone italy

Відео з меблевої виставки в Києві

Выставка мебели Interior Mebel 2018 в Киеве