Виставка меблів kiff 2021

26.12.2020

3-6 березня 2021 в Києві відбудеться виставка меблів року -- Київський Міжнародний Меблевий Форум -- KIFF 2021.

KIFF -- для кожного українського мебляра, який хоче перебувати в спільному інформаційному полі української меблевої галузі. Знайомтеся з новинками продукції та технологій і налагоджувати нові контакти з партнерами і клієнтами в Україні і за кордоном.

Постійні учасники вже беруть участь в kiff 2021. Заплануйте участь -- забронюйте місце або станьте партнером меблевої виставки року.

Відкрита форма для замовлення безкоштовних запрошень для відвідувачів kiff 2021 на сайті організаторів.

меблева виставка kiff 2021 києві виставка меблів kiff 2021 києві

графік роботи виставки меблів kiff 2021 києві

місце проведення виставки меблів kiff 2021 києві

Якщо експортуєте або є намір продавати меблі і товари для дому в Європі і США, -- прийміть участь в Buyers’ meeting і експортній конференції “Експорт в США і Європу в сучасних умовах швидко і ефективного”. 

У конференції візьмуть участь закордонні експерти ринків США і Європи, поділяться досвідом роботи на експортних ринках в умовах ринкових обмежень. Зможете зустрітися з агентами, які співпрацюють з торговими мережами, показати свої вироби. Організуйте індивідуальні зустрічі на вашому стенді або на «Export offer zone» в рамках виставки KIFF-2021.

Фото з виставки меблів 2021

фото з виставки меблів 2021молодіжний диван дитячі дивани двоспальні ліжка кутові дивани дитячі ліжка кухня з фарбованими фасадами меблева виставка 2021 меблева виставка kiff 2021 ліжко з підсвічуванням узголів'я меблі з металу ліжка з м'яким узголів'ям розсувна система для шаф купе

Відео з виставки виробників меблів в Києві

Выставка мебели kiff 2021 в Киеве

Потужний майданчик репрезентації провідних світових та українських виробників меблів. Вже 25 років ми працюємо над промо українського продукту та бренду Made in Ukraine в усьому світі. Чому виробникам варто взяти участь у KIFF 2021:

 1. Головна меблева виставка в Україні та одна із найбільших – у Центрально-Східній Європі В2В меблева виставка та найавторитетніший майданчик для професійних колаборацій.
 2. Об’єктивно віддзеркалює тенденції вітчизняного та світового ринку, демонструє тренди та апробовує інновації.
 3. Збирає на одній платформі всіх учасників формування ланцюжків доданої вартості в меблевому виробництві, представляючи провідних:
  • виробників обладнання та інструментів
  • постачальників комплектуючих, фурнітури та матеріалів
  • дизайнерів та архітекторів
  • виробників меблів
  • декораторів, виробників та постачальників декору, текстилю та програмних продуктів
  • дистриб’юторів, дилерів та баєрів.

Вже більше 20 років провідні професіонали української та світової меблевої галузі визначають найкращих українських виробників. Наші брендові пірамідки красуються у шоу-румах та магазинах виробників, та дають споживачам гарантію якості, довговічності та комфорту продукції учасників конкурсу BEST MEBEL.

Як правильно підібрати і показати меблі на виставці

Найкраще місце експонатів меблів для бізнесу при розташуванні на виставці має вирішальне значення, тому що вироби, які ви бажаєте показати повинні виділятися і своїм розміщенням привернути увагу покупців.

Просування виробів компанії на виставці і подібних заходах має життєво важливе значення для продажів, і вибір найкращих виставкових експонатів сприяє цьому.

Нижче перелічені деякі ключові моменти, які слід враховувати при прийнятті рішення і як найкраще розмістити виставковий експонат меблів.

Обмеження простору

Необхідно ретельно підбирати виставкові меблі, тому, що розмір експоната через обмежений простір буде відносно невеликим. У певних обставинах доведеться розміщувати експонати вгору, тому високі і невеликі за площею меблі, будуть найкращою ідеєю, ніж широкі. Спробуйте дізнатися розміри виставкового простору до заходу, що допоможе вибрати правильні меблі для виставки.

Розмір і вага для показу

Ваше бажання показати меблі стане неможливим, якщо вони не того розміру або ваги, тому спробуйте дізнатися заздалегідь вимоги до кожного експонату.

Стиль меблів

Стильні меблі найкращим чином представлять вашу продукцію -- це те, до чого потрібно прагнути, але і не забувайте і про освітлення і фоні, де вона буде розташована. Іноді на виставках недозволене додаткове освітлення, тому вам доведеться враховувати цю обставину при оформленні всього простору, в якому все має ідеально візуально поєднуватися.

Роздача рекламної літератури

Це дуже важливий момент і деякі компанії його не враховують. Найбільш оптимальним способом вважається розташування літератури просто на одній з вітрин.

Функції безпеки

Вам може знадобитися продумати безпеку при показі цінних експонатів, можливо, в потенційно ризикованому місці, де злодійство може бути серйозною проблемою. Тому постарайтеся забезпечити безпеку експонатів, і якщо це необхідно придбайте вітрини і полиці, які мають скляні двері з замком.