Диван Туреччина для кафе

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2016

Нестандартний диван Туреччина для кафе на замовлення в Києві. Сучасним власникам барів і ресторанів варто придивитися до диванів, які називаються «Туреччина». Оригінальні вироби мають сучасний дизайн, який ідеально впишеться в інтер’єр бару і ресторану. На фото представлені моделі, які виготовлялися в ресторан Тіке в Києві за адресою: вул. Сагайдачного П. 31А.

Оригінальні вироби можуть мати в наявності тільки якісні матеріали, які мають міцність і екологічність. Кожен диванчик для бару і ресторану виготовляється тільки на сучасному обладнанні. Покупець обов’язково отримає якісний виріб, який відрізняється оригінальним дизайном.

Виріб має оббивку рожевого кольору. За бажанням замовника оригінальний виріб може мати іншого кольору оббивку. Тканинна оббивка стійка до стирання і має довгий термін служби. Диван має підлокітники і досить м’яке сидіння, на якому приємно сидіти і проводити вільний час.

Виріб подарує кожному гостю комфорт. Ресторанне приміщення з даними диванами в інтер’єрі стане більш сучасним.

Фото дивана в кафе на замовлення

дивани в ресторан дивани для кафе диваны для кафе в інтер'єрі дизайн диванів для кафе дивани для ресторану в інтер'єрі дизайн диванів для ресторанудивани в ресторан тікедивани для кафе в тканині дивани для ресторану дивани для кафе дивани для ресторану дивани для кафе без підлокітників

Відео по дивану для кафе в Києві

Диван Турция для кафе на заказ