Дивани Меггі в стриптиз бар

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2016

Дивани Меггі для стриптиз бару в Києві. Кутові і прямі у виробника меблів МЕС-компані. Затишні і чудово красиві диванчики «Меггі» чудово впишуться в загальний інтер’єр будь-якого ресторанного приміщення. Оригінальні і дуже яскраві предмети меблів подарують кожному кафе чудовий затишок і найкращий комфорт.

Виготовляються дивани різних форм і конфігурацій:

  • П-образні
  • кутові
  • прямі

Красиві дивани для стриптиз барів і ресторанів виготовляються на замовлення. Під час їх виготовлення кращі майстри використовують тільки самі якісні та міцні матеріали. Кожен диванчик має високоміцний каркас і оригінальні ніжки з металу. М’які і затишні дивани виконані в сучасному стилі. В якості оббивки використовується довговічний і високоміцний кожзам червоного і синього кольору. Однак за бажанням замовника колір оббивки може бути і іншим. Слід підкреслити, що спинка кожного затишного і красивого предмета прошита ниткою. Задня частина диванчика має красиву і гладку поверхню, на якій немає грубих і не красивих швів.

Чудові меблеві предмети в сучасному стилі зроблять інтер’єр будь-якого ресторану, стриптиз бару і кафе дуже затишним і комфортним. Загальний дизайн даних меблевих предметів сподобається не тільки господареві ресторанного приміщення, але і всім гостям. У заклад, в якому є дані предмети меблів кожному гостю захочеться повернуться знову.

Фото диванів в стриптиз бар на замовлення

Диван для кафе на замовлення Дивани Меггі для кафе Дивани Меггі для кафе ресторанів Дивани Меггі для кафе барів Дивани для кафе барів ресторанів Дивани для стриптиз бару Дивани в стриптиз бар Дивани для ресторанів Дивани в клуб

Відео по диванах для стриптиз бару

Диваны для бара Мегги на заказ