Дивани в ресторан Тіке

Ціна: индивидуальный просчет грн
19.03.2016

Виготовлення диванів для ресторану Тіке на замовлення. Спинка з каретною стяжкою. Всі ми дуже любимо провести час з друзями в ресторані, особливо такому як ресторан турецької кухні Тіке в центрі чудового міста Києва. Стильні і зручні меблі важливий атрибут затишку і комфорту для гостей ресторану. Дані дивани спроектовані і виготовлені за розмірами і дизайном замовника. Крім надійної конструкції в даних виробах застосована дуже міцна, приємна на дотик тканина, в цих випадках зеленого кольору. Спинка диванів із застосуванням техніки капітоне. Що вимагає особливої майстерності.

Зміст:

Виробник гарантує якість оббивної тканини, тут застосований флок, стійка до стирання при частому використанні. Виготовлення меблів можливо на замовлення по фото, так і всілякі варіації під будь-який дизайн інтер’єру.

Характеристики диванів в ресторан на замовлення

  • габарити 1,20 і 3 метри
  • спинка -- каретна стяжка (гудзики, капітоне)
  • матеріал оббивки флок зеленого кольору застосований і на задній стіці виробу
  • каркас із застосуванням дерева, фанери, ДВП і ДСП товщиною 18 мм
  • хромовані ніжки
  • м’які частини із застосуванням синтепону і пінополіуретану.

Крісло для ресторану

  • дерев’яний каркас
  • ніжки з дерева коричневого кольору (кольору на вибір)
  • спинка з гудзиками
  • м’яке сидіння

Виробництво меблів високої якості на замовлення задовольнить будь-який найвимогливіший смак, а гарантія якості від виробника є додатковим бонусом при виборі меблів.

Адреса турецького ресторану Тіке в центрі Києва, де можна подивитися меблі: Україна, Київ, вул. Сагайдачного 31А.

Фото диванів з каретною стяжкою для кафе на замовлення

дивани для ресторану тіке диван для ресторану тіке дивани в ресторан дивани з гудзиками в ресторан дивани з гудзиками для ресторану дивани з каретною стяжкою в ресторан інтер'єр ресторану тіке в києві дивани з капітоне для ресторану на замовлення диван з каретною стяжкою в ресторан на замовлення диван з гудзиками в ресторан на замовлення диван з капітоне в ресторан на замовлення дивани з гудзиками для кафе дивани в ресторан на замовлення дивани з гудзиками в ресторан виробництво диванів для кафедивани в ресторан з каретною стяжкою дивани в ресторан з каретною стяжкою на замовлення інтер'єр ресторану тіке дивани з каретною стяжкою для ресторана на замовлення диван в ресторан дивани з гудзиками для кафе на замовлення диван з капітоне в ресторан на замовлення дивани з гудзиками в ресторан на замовлення дивани в ресторан на замовлення дивани з гудзиками для ресторану на замовленнядивани з гудзиками для ресторану на замовлення дивани з каретною стяжкою для ресторану диван в ресторан на замовлення дивани з капітоне для ресторану дивани з капітоне для кафе дивани з капітоне для кафе на замовлення диван з капітоне в ресторан дивани з гудзиками дивани в ресторан на замовлення дивани з гудзиками виробництво диванів для ресторану

Відео по м’яким меблям для ресторану Тіке в Києві

Диваны в ресторан Тике на заказ