KIFF 2019

16.01.2019

C 27 лютого по 2 березня в Києві відбудеться найбільша меблева і інтер’єрна виставка України -- KIFF 2019.

KIFF 2019 — епіцентр життя меблевої галузі України!

Протягом багатьох років виставка KIFF залишається ефективним інструментом розвитку і збільшення популярності бренду учасника на ринку України. Представлені матеріали надихнуть на створення модних і сучасних меблів. Нові колекції меблів і освітлення, тренди облаштування кухонного простору, готові інтер’єрні рішення від кращих світових виробників і дизайн студій! Більше 800 брендів з 12 країн, повний спектр продукції меблевої галузі на будь-який смак.

Безкоштовне запрошення на виставку меблів зможете знайти на сайті організатора.

Встигніть стати учасником важливої події меблевого бізнесу і забронювати місце на виставці KIFF 2019 і МТКТ 2019!

Фото з меблевої виставки KIFF 2019 Києві

меблева виставка kiff 2019 в києві меблева виставка kiff 2019 виставка меблів kiff 2019 в києві фурнітура блюм на меблевій виставці виставка меблів kiff 2019 в києві виставка меблів kiff 2019 кухні на меблевій виставці в києві сучасні кухні на меблевій виставці в києві меблі з дерева на меблевій виставці в києві столи і стільці на меблевій виставці в києві освітлення на меблевій виставці в києві кухня блюм на меблевій виставці в києві крісла на меблевій виставці в києві

Відео з виставки меблів кіфф 2018

Мебельная выставка KIFF 2019 в Киеве

Щоб бути в курсі всіх тенденцій в області декору для дому, відвідуйте кілька виставок дизайну інтер’єру, меблів, вікон і архітектурних проектів на протязі всього року. Не обов’язково слідувати тенденціям, але потрібно знати. Клієнти приходять за останніми інноваціями і продуктами, і наша робота -- постачати гарячі і нові продукти на ринку! Саме тому потрібно побачити тенденції дизайну цього року.