MTKT Innovation 2019

02.02.2019

З 27 лютого по 2 березня запрошуємо відвідати найбільшу виставку меблевої фурнітури, комплектуючих, оббивних тканин і обладнання MTKT Innovation 2019! Фурнітура, системи висування і напрямні, матеріали і поверхні для меблів і стільниць, напівфабрикати, оббивні матеріали, інструменти та обладнання.

Головна виставка року по меблям, комплектуючим і устаткуванню.

Більше 300 брендів розмістяться на 11 000 кв.м площі Міжнародного Виставкового Центру (МВЦ) і продемонструють інноваційні підходи, тренди і ноу-хау в меблевому виробництві. Добре відомі зарубіжні та українські бренди знайдуть чим здивувати в цьому році! Серед учасників виставки: Blum, Hettich, Hafele, Kleiberit, GTV, Imawell, Luxeform, Renolit, Swisspan, Linken System, FGV, Меблеві Технології, Максимум плюс, Термопал і інші. В цьому році в масштабній експозиції обладнання та інструменту для меблевої промисловості новинки представлять такі відомі компанії, як Felder, Doligno, Leuco, Leitz, Festool, Wiha, МАРКЕТЛІС, Артіль, Станкоднепр і інші.

В цьому році знову уявімо широкий спектр виробів і послуг, щоб Ви обов’язково знайшли практичні і сучасні рішення.

Одночасне проведення МТКТ Innovation разом з головною меблевої виставкою Київський Міжнародний Меблевий Форум KIFF 2019 робить відвідування максимально ефективним і всеохоплюючим.

Фото з виставки меблевої фурнітури MTKT 2019

розкладний стіл на виставці меблів в києві виставка меблевої фурнітури mtkt 2019 в києві MTKT 2019 в києві виставка меблевої фурнітури в києві виставка меблевої фурнітури mtkt 2019 в києві розсувні системи ads шаф купе меблеві тканини на виставці меблів в києві гардеробні системи на виставці меблів в києві німецька фурнітура на виставці меблів в києві інструменти для меблів на меблевій виставці в києві розсувні системи terno scorrevoli на виставці меблів

Відео з виставки фурнітури для меблів в Києві

Мебельная выставка KIFF 2019 в Киеве