Ліжко у велику спальню 478

Ціна: индивидуальный просчет грн
07.10.2019

Двоспальне ліжко у велику спальню на замовлення з високим узголів’ям. Купити ліжка з величезним спальним місцем 200х220 см в Києві.

Зміст:

Характеристика ліжка у велику спальню на замовлення

  • велике спальне місце ліжка 200х220 см
  • без підйомного механізму і без ящика для білизни, але виготовляється на замовлення
  • італійська тканина Safari 1033 wisdom
  • відкривний пуф у ізніжжя з додатковим ящиком
  • розмір узголів’я 260х200 см
  • оздоблення повністю з каретною стяжкою капітоне
  • виготовимо двоспальні ліжка у велику спальню на замовлення від виробника меблів по фото MES Company

Для величезної спальні виготовляють великі ліжка зі спальним місцем для сну 200х220 см. Каретна стяжка на меблях створює класичний стиль в кімнаті. Прямокутний пуф з ящиком служить додатковим місцем для речей.

Виготовлення великих ліжок по фото замовника.

Фото великого ліжка з пуфом на замовлення

ліжко у велику спальню велике ліжко в спальню на замовлення велике ліжко з пуфом на замовленняліжко у велику спальню на замовлення двоспальне ліжко в більшу спальню на замовлення ліжко 200х220 в більшу спальню на замовлення виготовлення ліжок для великої спальні на замовлення ліжко з великим узголів'ям на замовлення ліжко з каретною стяжкою у велику спальню на замовлення велике ліжко 200х220 на замовлення ддвоспальне ліжко з пуфом на замовлення двоспальне ліжко з подіумом на замовлення велике ліжко 200х220 на замовлення великий пуф до ліжка на замовлення ліжко з капітоне в спальню на замовлення величезне ліжко на замовлення великі ліжка в спальню на замовлення ліжко в інтер'єрі великої спальні на замовлення

Інтер’єр сучасної спальні створює комфортну і затишну атмосферу, яка подарує відпочинок і міцний сон. До облаштування спального приміщення варто підійти з відповідальністю. Такий підхід дозволить домогтися потрібного результату, який буде радувати кожного.

ліжко у велику спальню на замовлення

Відео класичного ліжка для спальні

Кровать в большую спальню на заказ