Ліжко з двома спинками 321

Ціна: 24000 грн
29.02.2016

Купити ліжко з двома спинками кутом на замовлення в Києві. Виготовимо ліжка з подвійною спинкою в кутову частину спальні. Кутова з подвійним узголів’ям заощадить місце і доповнить інтер’єр спальної кімнати. Власники невеликих спалень дуже часто стикаються з проблемами організації спального приміщення. Адже кожному хочеться правильно організувати своє спальне місце. Тому всім власникам невеликих спалень варто придивитися до сучасного двоспального ліжка з двома м’якими узголів’ями.

Красивий виріб має сучасний дизайн, який чудово впишеться в загальний дизайн будь-якого спального приміщення. Крім цього виріб подарує кожному бажаючому чудовий відпочинок і нічний сон.

Опис ліжка з двома спинками кутом на замовлення

  • узголів’я кутом (кутова з двома спинками)
  • м’яка спинка
  • з утяжками у вигляді квадратів
  • з підйомним механізмом (газовий)
  • з коробом для білизни
  • виготовлення ліжок від виробника в Києві

Сучасний виріб виготовляється на замовлення. Під час цього процесу виробник з увагою ставиться до кожного побажанням замовника. Красиве односпальне ліжко має міцний каркас високої якості. В якості оббивки для виробу використовується високоміцна натуральна шкіра або якісний шкірозамінник білого кольору. Варто відзначити, що виріб може мати й інший колір оббивки, який сподобається замовнику. Гарний виріб для спальні має підйомний механізм, який відкриває доступ до місткого ящику для білизни.

Чудовий виріб має прошиті красиві спинки. Чудове односпальне ліжко стане чудовою прикрасою будь-якої спальні. Крім цього дане ліжко можна встановити навіть в дитячій кімнаті. У будь-якому випадку цей красивий виріб подарує будь-якому приміщенню чудову атмосферу затишку і комфорту.

Фото кутового ліжка з підйомним механізмом

кутові ліжка

ліжко з двома спинками

узголів'я ліжка

узголів'я з втяжками

ліжко з підйомним механізмом

ліжко з ящиком

дві спинки в ліжку

ліжко з двома узголів'ями

букові ламелі

двоспальні ліжка МЕС

газовий підйомний механізм

дві спинки в ліжку

кутове ліжко

Двоспальні кутові ліжка виробляються на замовлення в Києві.

Відео по ліжку з подвійною спинкою за індивідуальним замовленням

Кровать с двумя спинками на заказ